PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prologis z umową najmu na 126 tys. mkw.

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 gru 2014 12:15

Prologis poinformował o przedłużeniu z firmą Tesco umów najmu 126 000 metrów kwadratowych w dwóch parkach Prologis na Słowacji. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości JLL.

REKLAMA

Podpisane umowy obejmują:

• 34 900 metrów kwadratowych w budynku 4 w Prologis Park Bratislava, nowoczesnym centrum dystrybucyjnym, składającym się z 10 obiektów o łącznej powierzchni 234 000 metrów kwadratowych, zlokalizowanym 24 kilometry na wschód od centrum Bratysławy;

• 26 000 metrów kwadratowych w budynku 1 i 65 000 metrów kwadratowych w budynku 2 w Prologis Park Galanta-Gan, składającym się z trzech obiektów o łącznej powierzchni 185 000 metrów kwadratowych. Park położony jest 58 kilometrów na zachód od Bratysławy i jest połączony z autostradą D1 przez drogę E75.

- Przedłużenie umowy najmu przez Tesco jest potwierdzeniem umiejętności Prologis w dopasowywaniu budynków do indywidualnych potrzeb klientów, jak i w zapewnianiu wysokiej jakości obsługi, co owocuje długotrwałymi relacjami - powiedział Martin Polak, senior vice president i country manager Prologis na Czechy i Słowację.

- Cieszymy się, że mogliśmy pośredniczyć w przedłużeniu umowy najmu dwóch naszych bardzo ważnych klientów - powiedział Martin Stratov, Head of Industrial Agency JLL na Słowacji. - Jest to jedna z największych transakcji najmu w ostatnich latach na rynku słowackim - dodał.

Z portfolio o łącznej powierzchni 455 000 metrów kwadratowych w trzech parkach dystrybucyjnych w Bratysławie (Senec), Galancie (Gan) i Nove Mesto, Prologis jest wiodącym dostawcą powierzchni magazynowej na Słowacji (stan na dzień 30 września 2014 r.).

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA