PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan inwestuje w magazynowe technologie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 lip 2012 11:48

W łódzkim magazynie Grupy Redan pojawiła się nowa maszyna do prasowania surowców wtórnych. To jeden z elementów rozwoju technologicznego firmy.

REKLAMA

- Z uwagi na dynamiczny rozwój kanału e-commerce oraz działalności zagranicznej w segmencie modowym, z magazynu centralnego w Łodzi wysyłane są coraz większe zamówienia. Tym samym zwiększa się ilość niezbędnych w logistyce opakowań i odpadów poprodukcyjnych - powiedział Michał Kałużyński, prezes zarządu Top Secret Sp. z o.o.

- Celem zakupu nowej maszyny było nie tylko usprawnienie obróbki surowców wtórnych i podniesienie ich wartości przy sprzedaży, ale także poprawa wydajności i uproszczenie pracy w całym magazynie w Łodzi - dodaje Kałużyński.

Magazyn odpowiada za dystrybucję towarów w segmencie modowym. W 2011 roku Grupa Redan sprzedała 4 mln sztuk odzieży, z których każda przeszłą przez łódzki obiekt logistyczny.

W styczniu br. Redan uruchomił także nowy magazyn zlokalizowany w Panattoni park Mysłowice. Jego łączna powierzchnia to 6,8 tys. mkw. Może obsłużyć co najmniej 500 sklepów.

Redan SA jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci sklepów TextilMarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Sprzedaż jest prowadzona w czterech sieciach detalicznych: Top Secret, Top Secret&Friends, Troll oraz Textilmarket liczących ponad 470 sklepów.

Redan powstał w 1995 roku, a w 2003 roku akcje spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA