PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan inwestuje w magazynowe technologie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 lip 2012 11:48

W łódzkim magazynie Grupy Redan pojawiła się nowa maszyna do prasowania surowców wtórnych. To jeden z elementów rozwoju technologicznego firmy.

REKLAMA

- Z uwagi na dynamiczny rozwój kanału e-commerce oraz działalności zagranicznej w segmencie modowym, z magazynu centralnego w Łodzi wysyłane są coraz większe zamówienia. Tym samym zwiększa się ilość niezbędnych w logistyce opakowań i odpadów poprodukcyjnych - powiedział Michał Kałużyński, prezes zarządu Top Secret Sp. z o.o.

- Celem zakupu nowej maszyny było nie tylko usprawnienie obróbki surowców wtórnych i podniesienie ich wartości przy sprzedaży, ale także poprawa wydajności i uproszczenie pracy w całym magazynie w Łodzi - dodaje Kałużyński.

Magazyn odpowiada za dystrybucję towarów w segmencie modowym. W 2011 roku Grupa Redan sprzedała 4 mln sztuk odzieży, z których każda przeszłą przez łódzki obiekt logistyczny.

W styczniu br. Redan uruchomił także nowy magazyn zlokalizowany w Panattoni park Mysłowice. Jego łączna powierzchnia to 6,8 tys. mkw. Może obsłużyć co najmniej 500 sklepów.

Redan SA jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci sklepów TextilMarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Sprzedaż jest prowadzona w czterech sieciach detalicznych: Top Secret, Top Secret&Friends, Troll oraz Textilmarket liczących ponad 470 sklepów.

Redan powstał w 1995 roku, a w 2003 roku akcje spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA