PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Relokacja firmy PPHU Specjał

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 kwi 2015 17:07

Relokacja firmy PPHU Specjał SEGRO Business Park Łódź

Grupa Kapitałowa Specjał, jedna z największych firm dystrybucyjnych w Polsce, w połowie roku przeniesie swoją działalność z dotychczas zajmowanego obiektu na terenie SEGRO Logistics Park Łódź do kompleksu SEGRO Business Park Łódź. W nowej siedzibie Grupa zajmie powierzchnię ok. 6 800 mkw. W transakcji pośredniczyła agencja AXI Immo.

REKLAMA

Na terenie SEGRO Business Park Łódź najemca zajmie ok. 6 800 mkw., z czego prawie 6 300 mkw. stanowi powierzchnia magazynowa, a pozostała część to pomieszczenia biurowo-socjalne. Magazyn zostanie wyposażony w nowoczesne regały oraz komory chłodnicze. Rozpoczęcie działalności w nowym obiekcie planowane jest na koniec czerwca 2015 roku.

- Głównym atutem regionu łódzkiego jest jego centralne położenie na mapie Polski. Wielu najemców wybiera tę lokalizację ze względu na znakomite połączenie z siecią najważniejszych dróg krajowych, co umożliwia im efektywną dystrybucję i wykorzystanie dogodnego położenia na mapie Europy. Cieszy nas fakt, że Grupa Kapitałowa Specjał postanowiła podpisać z SEGRO kolejną długoterminową umowę, a nowy obiekt w pełni odpowiada specyfice powierzchni potrzebnej do prowadzenia działalności przez najemcę. – mówi Magdalena Szulc, dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Grupa Kapitałowa Specjał należy do grona największych firm dystrybucyjnych w Polsce. Działa od 1990 r. Od 2007 r. grupa rozpoczęła falę przejęć, co wpłynęło na jej dynamiczny rozwój. Działa w czterech branżach – hurcie i detalu FMCG, hurcie i detalu medycznym, ochronie osób, mienia, usług porządkowych oraz usługach finansowych. Obsługuje ponad 20 tys. sklepów. Zatrudnia ponad 4 280 pracowników. GK Sspecjał jest właścicielem największej polskiej sieci franczyzowej ponad 4 300 sklepów (Nasz Sklep, Delikatesy Premium Nasz Sklep, Delikatesy Sezam, Nasz Sklep Express, Livo, Sieć 34).

SEGRO Business Park Łódź zlokalizowany jest w Polsce centralnej, w odległości 6 km od centrum miasta, 15 km od połączenia z autostradą A2 oraz 2 km od powstającego węzła z autostradą A1. Kompleks zajmuje powierzchnię ponad 47 000 mkw., wśród której znajduje się budynek z modułami small business unit od 750 mkw. Docelowo park zaoferuje 55 000 mkw. powierzchni.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA