PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Robert Dobrzycki: Jesteśmy dumni, że Amazon ponownie nam zaufał

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 paź 2016 15:05

Robert Dobrzycki: Jesteśmy dumni, że Amazon ponownie nam zaufał Robert Dobrzycki

- Powierzenie Panattoni Europe przez firmę Amazon realizacji jednego z najnowocześniejszych centrów logistycznych na świecie to powód do dumy - komentuje umowę Robert Dobrzycki, chief Executive Officer Europe, Panattoni Europe,

REKLAMA

Przypomnijmy, deweloper zrealizuje kontrakt na budowę obiektu magazynowego dla firmy Amazon o łącznej powierzchni 161 500 mkw. To jedno z najnowocześniejszych centrów realizacji zamówień dedykowanych sprzedaży internetowej powstanie w Kołbaskowie, niedaleko Szczecina. Oddanie inwestycji zaplanowane jest na wrzesień 2017 r.

-  To dowód, że nasz region po raz kolejny jest w stanie podołać tak olbrzymiemu i ważnemu przedsięwzięciu – powiedział Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe, Panattoni Europe.

Panattoni Europe buduje czwarty raz dla firmy Amazon. Inwestycja powstanie na 29 ha działce położonej w Kołbaskowie pod Szczecinem.

Pierwszy etap przygotowawczy inwestycji obejmuje odhumusowanie terenu, a także prace archeologiczne. W ciągu miesiąca wykonane zostaną prace makroniwelacyjne, a także roboty fundamentowe - przygotowana zostanie platforma pod halę. Dodatkowo, na potrzeby inwestycji deweloper wybuduje 7800 mkw. dróg, w tym rondo typu biszkoptowego. Powstanie ono na wiosnę na istniejącym węźle Kołbaskowo, na zjeździe z autostrady A6 z kierunku wschodniego. Wartość całej inwestycji to 410 mln zł., a jej zakończenie zaplanowane jest na wrzesień 2017 r.

- Znakomita komunikacja z Europą Zachodnią i Północną sprawiają, że ten region budzi duże zainteresowanie wśród zagranicznych inwestorów. Teraz powinno się ono jeszcze bardziej wzmocnić dzięki tak wyjątkowej inwestycji Amazon - dodał Dobrzycki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA