PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rohlig Suus Logistics wprowadził się do North-West Logistic Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 paź 2014 09:17

Rohlig Suus Logistics wprowadził się do North-West Logistic Park

Rohlig Suus Logistics, operator logistyczny, wynajął powierzchnię w Szczecinie, w nowoczesnym magazynie klasy A w North-West Logistic Park. Firma już obsługuje pierwszego klienta magazynowego na powierzchni 2 700 mkw.

REKLAMA

Z początkiem października br. szczeciński oddział przeniósł się do nowej siedziby, powiększając swoją przestrzeń magazynowo-terminalową oraz biurową. Obiekt klasy A w North-West Logistic Park to 4000 mkw. magazynu wysokiego składowania, ok. 500 mkw. powierzchni biurowej oraz dodatkowe doki, bramy i rampa do bezpośredniego rozładunku przesyłek.

- Na rynku szczecińskim jesteśmy jedną z nielicznych firm oferujących kompleksowy zakres usług logistycznych. Nowoczesny obiekt klasy A w North-West Logistic Park otworzył nam możliwość świadczenia usług logistyki kontraktowej, co dodatkowo wzmocniło naszą pozycję w regionie. Celem oddziału jest dalszy rozwój w Szczecinie, tak pod względem kompetencji, jak i liczebności zespołu - powiedział Marcin Grzelak, dyrektor Oddziału Szczecin w Rohlig Suus Logistics.

Obok nowo otwartych usług logistyki kontraktowej, oddział w Szczecinie to biuro planowania operacji i obsługi przesyłek morskich, agencja celna w porcie, a także część krajowego systemu dystrybucji drobnicowej oraz ośrodek przewozów całopojazdowych krajowych i międzynarodowych operatora.

O dynamicznym rozwoju oddziału w Szczecinie świadczy wzrost zatrudnienia. W ostatnim czasie do zespołu Rohlig Suus Logistics w Szczecinie dołączyło 20 nowych osób, a 4 kolejne są w fazie rekrutacji. Finalnie w oddziale ma pracować ponad 60 pracowników.

- Strategiczna lokalizacja naszego parku logistycznego oraz doskonale przystosowane do potrzeb najemców powierzchnie logistyczne czynią naszą inwestycję niezwykle atrakcyjnym miejscem do lokowania i rozwoju firm z branży logistycznej - podkreśla Andrzej Rosiński, prezes zarządu North-West Logistic Park w Szczecinie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA