PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rośnie kompleks FM Logistic w Warszawie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 sie 2017 13:06

Rośnie kompleks FM Logistic w Warszawie Fot. Fotolia

L’Oréal Warsaw Plant, polska fabryka koncernu L’Oréal przedłużyła umowę z FM Logistic. Trwająca od 12 lat współpraca będzie kontynuowana. Na potrzeby L’Oréal Warsaw Plant FM Logistic przeznacza obecnie 64 tys. mkw. powierzchni swojego centrum logistycznego, z możliwością zwiększenia o kolejne 24 tys. mkw.

REKLAMA

- Jedną z głównych zalet FM Logistic jest zdolność do dopasowania poziomu i zakresu usług do rozwoju naszej działalności, od poczatku naszej współpracy – powiedziała Olga Łukaszewicz, Flow and Subcontracting Director L’Oréal Warsaw Plant.

– Koncepcja rozbudowy centrum logistycznego FM Logistic faktycznie wpisuje się w wahania aktywności L’Oréal Warsaw Plant. Obecnie do dyspozycji mamy powierzchnię ok. 64 tys. mkw. Możemy jednak dodatkowo zagospodarować dalsze 24 tys. mkw. powierzchni – dodała.

Historia współpracy obu firm sięga 2005 r., kiedy to FM Logistic rozpoczął świadczenie usług dla polskiej fabryki L’Oréal – wynajmując magazyn logistyczny w Ożarowie. W ramach strategii rozwoju FM Logistic w Polsce, firma ta zdecydowała się na wybudowanie własnego centrum logistycznego w Błoniu. Pierwszym klientem tego centrum, w grudniu 2007 r., stał się właśnie L’Oréal Warsaw Plant. Obecnie, centrum dystrybucyjne w Błoniu specjalizuje się w obsłudze sektorów przemysłowych (kosmetyki, high-tech) oraz branży farmaceutycznej.

Z roku na rok FM Logistic rozszerzał zakres usług świadczonych na rzecz L’Oréal Warsaw Plant. Obecnie oferuje kompleksowe usługi: składowania, transferów z fabryki pod Pruszkowem, wysyłki towarów do Europy Wschodniej, realizacji dostaw do Europy Zachodniej, a także poza kontynent europejski: Afryka, Bliski Wschód, Australia. W 2014 r. centrum logistyczne FM Logistic przekształciło się w międzynarodowy hub dla 4 fabryk grupy L’Oréal: w Polsce, Niemczech, Belgii i Francji.

- Długoletnia współpraca z L’Oréal Warsaw Plant pozwoliła nam na stworzenie warunków do szybkiej reakcji na potrzeby naszego partnera, dzięki czemu możemy w każdej chwili zaoferować mu optymalne rozwiązania np. pod kątem gęstości składowania. Czuję się pewnie mogąc zapewnić obecnie ale i w przyszłości dostosowanie się do zmieniających się oczekiwań naszych klientów – powiedział Olivier Chollet, dyrektor Centrum FM Logistic.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA