PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills wchodzi w magazyny

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 sty 2017 07:43

Savills wchodzi w magazyny fot. Savills

Najnowsza linia usług Savills - Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych - oficjalnie rozpoczyna działalność. Zespół zyskał trzech doświadczonych ekspertów.

REKLAMA

Wojciech Zoń objął stanowisko dyrektora Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych, Michał Śniadała dołączył jako Associate Director a Daniel Kempa został starszym konsultantem. Pod koniec 2016 roku jako pierwsi do utworzonego działu dołączyli: Kamil Szymański jako Associate Director oraz Karolina Klepka jako konsultant i Anna Bevanda jako asystentka działu. Zespół w pełnym składzie liczy sześć osób.

Wojciech Zoń, który objął stanowisko dyrektora Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych, to znany na rynku ekspert z ponad 8-letnim doświadczeniem w branży. Do Savills dołączył z JLL, gdzie pracował jako associate director w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych. Wcześniej był związany z firmą Cushman & Wakefield. Na nowym stanowisku, Wojciech będzie odpowiadał za rozwój biznesu w sektorze nieruchomości magazynowych, budowanie portfela nieruchomości, jak również utrzymanie trwałych relacji z deweloperami i najemcami. Wojciech jest absolwentem prawa Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Dodatkowo, ukończył studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami.

Michał Śniadała dołączył do Savills jako Associate Director z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku magazynowym. Wcześniej pracował w JLL, CBRE i Cushman & Wakefield. Na nowym stanowisku, Michał skoncentruje się na obszarze Zachodniej Polski, gdzie będzie wspierać istniejących i nowych klientów. Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którą ukończył z na kierunku Marketing i Zarządzanie. Jest również licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

Daniel Kempa został starszym konsultantem w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych Savills. Ma ponad 6-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Zanim dołączył do Savills, pracował w agencji doradczej JLL, u dewelopera powierzchni magazynowych - w Pinnacle Polska, jak również po stronie sieci handlowej - w Małpka Express. W Savills, Daniel skupi się na obsłudze klientów z regionu Polski Południowej, w którym się specjalizuje. Jest absolwentem Międzynarodowych Studiów Menedżersko-Finansowych na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył także studia z zakresu inżynierii lądowej na Politechnice Śląskiej. Uzupełnił wykształcenie kończąc studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa nieruchomości.

  • 1
  • 2

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA