PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills wchodzi w magazyny

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 sty 2017 07:43

Savills wchodzi w magazyny fot. Savills

Najnowsza linia usług Savills - Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych - oficjalnie rozpoczyna działalność. Zespół zyskał trzech doświadczonych ekspertów.

REKLAMA

Wojciech Zoń objął stanowisko dyrektora Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych, Michał Śniadała dołączył jako Associate Director a Daniel Kempa został starszym konsultantem. Pod koniec 2016 roku jako pierwsi do utworzonego działu dołączyli: Kamil Szymański jako Associate Director oraz Karolina Klepka jako konsultant i Anna Bevanda jako asystentka działu. Zespół w pełnym składzie liczy sześć osób.

Wojciech Zoń, który objął stanowisko dyrektora Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych, to znany na rynku ekspert z ponad 8-letnim doświadczeniem w branży. Do Savills dołączył z JLL, gdzie pracował jako associate director w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych. Wcześniej był związany z firmą Cushman & Wakefield. Na nowym stanowisku, Wojciech będzie odpowiadał za rozwój biznesu w sektorze nieruchomości magazynowych, budowanie portfela nieruchomości, jak również utrzymanie trwałych relacji z deweloperami i najemcami. Wojciech jest absolwentem prawa Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Dodatkowo, ukończył studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami.

Michał Śniadała dołączył do Savills jako Associate Director z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku magazynowym. Wcześniej pracował w JLL, CBRE i Cushman & Wakefield. Na nowym stanowisku, Michał skoncentruje się na obszarze Zachodniej Polski, gdzie będzie wspierać istniejących i nowych klientów. Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którą ukończył z na kierunku Marketing i Zarządzanie. Jest również licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

Daniel Kempa został starszym konsultantem w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych Savills. Ma ponad 6-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Zanim dołączył do Savills, pracował w agencji doradczej JLL, u dewelopera powierzchni magazynowych - w Pinnacle Polska, jak również po stronie sieci handlowej - w Małpka Express. W Savills, Daniel skupi się na obsłudze klientów z regionu Polski Południowej, w którym się specjalizuje. Jest absolwentem Międzynarodowych Studiów Menedżersko-Finansowych na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył także studia z zakresu inżynierii lądowej na Politechnice Śląskiej. Uzupełnił wykształcenie kończąc studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa nieruchomości.

  • 1
  • 2

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA