PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Schrack Technik na dłużej z Prologisem

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 lut 2018 12:51

Schrack Technik na dłużej z Prologisem Prologis Park Warsaw II

Dystrybutor produktów elektrotechnicznych firma Schrack Technik przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej i biurowej w Prologis Park Warsaw II. Firma wynajmuje w parku Prologis 3 900 mkw. Na doradcę w procesie renegocjacji umowy Schrack Technik wybrał agencję Axi Immo.

REKLAMA

Schrack Technik Polska jest częścią Grupy Schrack Technik - austriackiego dostawcy produktów i rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej oraz transmisji danych teletechnicznych. Firma działa na terenie całego kraju. Oprócz sprzedaży internetowej prowadzi biura handlowe ze sklepami na Śląsku w Katowicach, we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Kielcach, Białymstoku oraz biura techniczne w Szczecinie i w Krakowie. Centrala Schrack Technik znajduje się w Warszawie na terenie parku magazynowego Prologis Park Warsaw II, gdzie spółka zajmuje 2 550 mkw. powierzchni magazynowej i ponad 1 300 mkw. biurowej. Mając na uwadze perspektywę końca obowiązującej umowy firma rozważała renegocjacje warunków najmu zajmowanej powierzchni lub relokację centrali. Na swojego doradcę wybrała agencję Axi Immo specjalizującą się w pośrednictwie transakcyjnym na rynku nieruchomości komercyjnych.

- Potrzebowaliśmy profesjonalnego partnera, który przeprowadzi proces relokacji lub renegocjacji, dlatego poprosiliśmy Axi Immo o doradztwo. Konsultanci przedstawili nam kompleksową analizę rynkową, w tym również oferty innych lokalizacji istniejących oraz planowanych, które potencjalnie mogłyby spełnić nasze oczekiwania. Ostatecznie zapadła decyzja o pozostaniu w Prologis Park Warsaw II, gdzie otrzymaliśmy od wynajmującego satysfakcjonującą ofertę – komentuje Sławomir Grzebień, prezes zarządu Schrack Technik.

- Firma Prologis zapewniła najemcy optymalne warunki nie tylko w zakresie finansowym, ale także technicznym, które obejmują m.in. odświeżenie zajmowanej powierzchni magazynowej i biurowej - mówi Karol Osiecki, Assoscite Director Industrial & Development z Axi Immo.

- Ponadto Prologis Park Warsaw II doskonale wpisuje się w wymagania klienta w zakresie formatu  magazynu miejskiego - łatwo dostępnego dla klientów i z  komunikacją publiczną w pobliżu, co było ważne z punktu widzenia pracodawcy jakim jest Schrack Technik. Renegocjacje pomiędzy Schrack Technik a Prologis to przykład rozstrzygnięcia „win-win”. Poza Klientem usatysfakcjonowany ustalonymi warunkami jest także wynajmujący, który uniknął pustostanu w parku magazynowym i ma zapewnioną współpracę ze sprawdzonym najemcą  - komentuje Jakub Kokiernak, Industrial & Logistic Consultant z Axi Immo.

Prologis Park Warsaw II to nowoczesne centrum dystrybucyjne o powierzchni magazynowej 40 tys. mkw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA