PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Segro Business Park Warsaw Ożarów z umową najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 sie 2015 13:45

Segro Business Park Warsaw Ożarów z umową najmu Ożarów Business Center

W lipcu firma Folplast podpisała kilkuletnią umowę na wynajem powierzchni na terenie Segro Business Park Warsaw Ożarów. Powierzchnia najmu to ok. 850 mkw. Spółka planuje wprowadzić się do obiektu we wrześniu.

REKLAMA

Działająca od 1997 roku na rynku materiałów opakowaniowych firma Folplast, skupia się na dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych. 

Najemca zajmie powierzchnię na terenie Hali F, która na koniec maja otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Łącznie będzie to 850 mkw., z czego ponad 700 mkw. przeznaczone zostanie na magazyn, a pozostałe ok. 115 mkw. na pomieszczenia biurowe. Obiekt w całości zostanie przygotowany zgodnie z wytycznymi klienta i finalnym projektem wypracowanym przez strony. Budynek zostanie doświetlony światłem dziennym, poprzez zamontowanie dodatkowych świetlików na powierzchni 12,5 proc. dachu.

- Priorytetem dla firmy Folplast jest bezpieczeństwo oraz komfort codziennej pracy. Nasi pracownicy mają stałe miejsca pracy przy urządzeniach, stąd wymóg zapewnienia im oświetlenia ponad to, jakie standardowo zapewnia się w halach magazynowych, czyli jedynie 2 proc.powierzchni dachu. Deweloper Segro zaoferował nam udogodnienia w postaci dodatkowego doświetlenia oraz wydzielonej strefy przyjęcia i wydania towaru – zapewnia to sprawne zarządzanie procesem produkcji i dystrybucji naszych produktów – informuje zarząd firmy Folplast s.c.

- Dla najemców na terenie zarówno aglomeracji warszawskiej, jak i całego kraju, jednym z kluczowych czynników jest dogodna lokalizacja oraz rozwinięta infrastruktura drogowa danego rejonu. W przypadku Segro Business Park Warsw, Ożarów nieduża odległość od centrum Warszawy, a także bliskość autostrady A2 są kluczowymi elementami dla najemców wynajmujących powierzchnię na terenie tego kompleksu – dodaje Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną.

Segro Business Park to nowoczesny kompleks logistyczno-biznesowy znajdujący się w odległości 16 km od centrum Warszawy oraz w pobliżu autostrady A2. Całkowita powierzchnia parku składa się z sześciu obiektów magazynowych oraz wynosi 36 600 mkw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA