PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Segro Business Park Warsaw Żerań zyskało nowego klienta

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 lip 2017 14:26

Segro Business Park Warsaw Żerań zyskało nowego klienta fot. Segro Logistic Park Warsaw

Spółka Bel – Pol, oferująca materiały wykończeniowe, takie jak drzwi, panele czy podłogi, podpisała umowę najmu ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni magazynowo - biurowej w Segro Business Park Warsaw Żerań. W transakcji pośredniczyła agencja BSC Real Estate Advisors (dawnej Sharman Church).

REKLAMA

W Segro Business Park Warsaw Żerań nowy najemca przeznaczy blisko 1 100 mkw. przeznaczy na cele magazynowe, resztę - 220 mkw. zajmą biura.

Bel – Pol działa na rynku od 26 lat i prowadząc sprzedaż materiałów wykończenia wnętrz w obszarze detalicznym, hurtowym oraz dla klientów inwestycyjnych. 

- W chwili otrzymania zapytania od firmy Bel - Pol nie dysponowaliśmy w parku na Żeraniu powierzchnią odpowiadającą jej potrzebom. Znaleźliśmy jednak rozwiązanie, które pozwoliło nowemu klientowi ulokować się w tymczasowej przestrzeni, zarówno magazynowej, jak i biurowej, podczas gdy docelowa jest na jego potrzeby przygotowywana. Sytuacja ta pokazuje elastyczność podejścia Segro do potrzeb naszych klientów oraz poszukiwanie dla nich optymalnych rozwiązań w każdej sytuacji. Dodatkowym elementem oferty dla firmy Bel-Pol było zapewnienie mobilnego podjazdu z poziomu 0 – mówi Waldemar Witczak, dyrektor regionalny Segro.

- W związku z dynamicznym rozwojem firmy Bel-Pol na terenie północno-wschodniej Polski powstało pilne zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię, umożliwiającą wysokie składowanie towaru. Jednym z głównych warunków najmu nowej powierzchni było podnajęcie hali, zajmowanej do tej pory przez firmę Bel-Pol, co udało się nam zrealizować w bardzo krótkim czasie. Finalnie, dzięki możliwościom zaoferowanym przez Segro, klient mógł przeprowadzić się na kilka miesięcy do tymczasowego modułu, a w sierpniu zajmie docelową, przygotowaną zgodnie z jego wymaganiami powierzchnię – komentuje Robert Kowalkowski, Associate w spółce BSC Real Estate Advisors, odpowiedzialnej za transakcję.

Segro Business Park Warsaw, Żerań to park zlokalizowany na terenie aglomeracji warszawskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Toruńskiej. Oferuje łącznie prawie 50 000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej i biurowej w pełni przystosowanej do miejskiej dystrybucji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA