PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Segro z nową umową najmu w Gliwicach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 kwi 2015 11:41

Spółka Arpex podpisała umowę najmu ok. 3 300 mkw. powierzchni magazynowej w Segro Logistics Park Gliwice. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

REKLAMA

Arpex Sp. z o.o. to gliwicka firma będąca liderem na rynku ozdób i dekoracji. Rozpoczynała swoją działalność w 1993 roku jako spółka rodzinna, by dziś zatrudniać ponad stu pracowników. Współpracując z dostawcami z Europy, Ameryki Północnej i Dalekiego Wschodu, swoje produkty dostarcza do sieci handlowych oraz hurtowni w całym kraju. Arpex, jako pierwsza firma w kraju, wprowadziła na rynek elektrostatyczne folie dekoracyjne i licencjonowane akcesoria party. Obecnie oferuje ponad 5.000 produktów w 20 grupach asortymentowych. Firma rozwija swoją działalność także w Czechach, na Słowacji i w Rumunii. Arpex wprowadzi się do nowego magazynu w lipcu 2015.

- Dla dynamicznie rozwijającej się firmy, stawiającej na nowoczesność i wysoką jakość, jaką jest Arpex, Segro Logistics Park Gliwice był najlepszym wyborem. Obiekt jest doskonale skomunikowany, znajduje się w bliskim rejonie siedziby spółki, a wysoki standard powierzchni magazynowej z pewnością pozytywnie wpłynie na komfort środowiska pracy i zwiększenie wydajności. Zmiana lokalizacji jednego z naszych magazynów jest ważnym elementem długoterminowej strategii rozwoju – mówi Danuta Śmieja, prezes zarządu Arpex Sp. z o.o.

Segro Logistics Park Gliwice oferuje nowoczesne powierzchnie przeznaczone pod operacje logistyczne, jak również dla przemysłu lekkiego. Docelowo inwestycja dostarczy ok. 200.000 mkw. powierzchni, która może zostać zaprojektowana oraz wybudowana zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy. Park położony jest na terenie 48 hektarów strategicznie zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 łączącej Kraków z Wrocławiem i zachodnią granicą Polski, 15 kilometrów od węzła autostrad A1 i A4. Dużym atutem inwestycji jest bliskość Gliwickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

- Z radością witamy Arpex w nowej lokalizacji, która z pewnością pozytywnie wpłynie na możliwości rozwoju firmy. Górny Śląsk to dojrzały, ustabilizowany rynek, który zapewnia doskonałe warunki dla firm działających w regionie. Jego atutami są: infrastruktura komunikacyjna, wykwalifikowana kadra, działalność stref ekonomicznych i przychylność lokalnych władz – mówi Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralą.

- Segro Logistics Park Gliwice to idealne miejsce dla firm poszukujących nowoczesnej powierzchni magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym. Cieszymy się, że firma Arpex zdecydowała się przenieść swój magazyn z dekoracjami i ozdobami do tego centrum logistycznego – mówi Wojciech Dachniewski, starszy negocjator, Dział powierzchni przemysłowych i magazynowych, Cushman & Wakefield.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA