PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Segro zawiera kluczowe umowy dla rozwoju Tulipan Park Stryków

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 lut 2013 11:52

Deweloper Segro oraz firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. oraz CAT LC Polska zawarły długoterminową umowę najmu na wynajem prawie 11 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w ramach Tulipan Park Stryków.

REKLAMA

Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. to międzynarodowa grupa wyspecjalizowana w projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów oraz kompletnych modułów i rozwiązań do samochodów osobowych i ciężarowych bezpośrednio dla producentów oraz na rynek wtórny.

Valeo znajduje się w czołówce największych producentów samochodowych części zamiennych.

CAT LC Polska jest operatorem logistycznym należącym do międzynarodowego koncernu Groupe CAT. W Polsce swoich klientów obsługuje od 1994 r. oferując usługi logistyczne w zakresie dystrybucji krajowej przesyłek - w systemie dostaw nocnych i dziennych, międzynarodowej i krajowej spedycji ładunków częściowych i całopojazdowych, a także obsłudze magazynowej i celnej.

Nowe centrum Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. i CAT LC Polska budowane jest w systemie build-to-suit. Oznacza to, że projekt jest w pełni dostosowany do potrzeb najemców. Firma Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. przeznaczy prawie 9 000 mkw. na powierzchnię magazynową i biura, natomiast CAT LC Polska zajmie niemal 2 000 mkw. powierzchni. Dodatkowo, potencjał rozwojowy obiektu wynosi 15 000 mkw.

- Powstanie kolejnej, już 8. platformy logistycznej naszej firmy w Polsce jest związane z dalszą ekspansją CAT LC Polska na rynku. Zdecydowaliśmy się na wybór nowoczesnego obiektu w Tulipan Park Stryków ze względu na spodziewane korzyści skrócenia czasu dostaw dla naszych klientów. Ponadto, jest to dla nas kolejny kamień milowy rozwoju partnerskiej współpracy z naszym klientem Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. - pozwalający na osiągnięcie optymalizacji operacyjnej dla obu stron. To jest właśnie przykład sposobu w jaki rozwijamy współpracę z naszymi klientami - poprzez odważne i indywidualnie dopasowane do ich potrzeb rozwiązania logistyczne - mówi Radosław Rożek, kierownik dystrybucji krajowej CAT LC Polska.

W związku z dynamicznym rozwojem Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. z początkiem czerwca 2013 przeniesie swoje centrum dystrybucyjne do Segro Tulipan Park Stryków.

- Stryków, dzięki bliskości węzła łączącego autostrady A1 i A2, od początku wydawał nam się atrakcyjną lokalizacją. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji dokonaliśmy szczegółowej analizy dotyczącej atrakcyjności poszczególnych regionów, pod względem nie tylko kosztów, ale również możliwości najszybszej obsługi wszystkich naszych klientów w ramach Europy Centralnej i Wschodniej. Jednym z ważniejszych aspektów była również możliwość utrzymania obecnego personelu - mówi Ewa Wawer-Modrakowska, dyrektor Jakości i Logistyki Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA