PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Segro zdobywa najemcę dla projektu w Warszawie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 sty 2014 13:52

Segro zdobywa najemcę dla projektu w Warszawie

Firmy Fiskars, dostawca dóbr konsumenckich dla domu, ogrodu oraz rekreacji na świeżym powietrzu oraz Segro podpisały długoterminową umowę na wynajem ok. 1 450 mkw. powierzchni magazynowej, w ramach obiektu Segro Business Park Warsaw, Żerań. W transakcji doradzała firma Jartom Nieruchomości.

REKLAMA

Założona w 1649 roku firma Fiskars jest najstarszym, działającym nieprzerwanie do chwili obecnej przedsiębiorstwem w Finlandii i już od 365 lat zajmuje się wytwarzaniem narzędzi ze stali. Na mocy podpisanej umowy firma wynajęła ok. 950 mkw. powierzchni magazynowej oraz ok. 500 mkw. modułu biurowego na terenie Segro Business Park Warsaw, Żerań.

- Międzynarodowy charakter firmy sprzyja podnoszeniu poziomu wiedzy fachowej i jej rozwojowi, a połączenie innowacyjności i wzornictwa przyczyniło się do powstania wyrobów cieszących się dużym powodzeniem na całym świecie, dlatego przy wyborze obiektu magazynowego w Polsce bardzo ważna była dla nas lokalizacja ułatwiająca szybki i dogodny transport naszych towarów w kraju. Wynajęta powierzchnia magazynowa w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań posłuży do przechowywania produktów działu ogród i AGD, a dystrybucja obejmować będzie całą Polskę, dlatego strategiczna lokalizacja obiektu pozwoli na sprawne dostarczanie artykułów Fiskars w różne części kraju - komentuje zawarcie umowy Sylwester Dmowski, dyrektor zarządzający Fiskars Polska.

- Bardzo cieszy nas fakt, że firma Fiskars dołączyła do grona najemców Segro i zdecydowała się na wynajem powierzchni magazynowej w Segro Business Park Warsaw, Żerań. Okręg warszawski to obecnie jedna z najpopularniejszych lokalizacji na polskim rynku magazynowym. Poza położeniem geograficznym, zaletą tego regionu jest szybko rozwijająca się infrastruktura drogowa oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej - dodaje Paweł Sapek, dyrektor Segro ds. Rozwoju na Europę Centralną.

- Firma Fiskars współpracuje z Jartom od wielu lat, stąd dobrze znamy jej potrzeby. Od początku procesu poszukiwań powierzchni dla Fiskars braliśmy pod uwagę ofertę Segro, która dzięki wysokiemu standardowi powierzchni, lokalizacji i elastycznemu podejściu dewelopera, mogła doskonale wpisać się w oczekiwania stawiane przez klienta - powiedziała Marzena Tkaczuk, dyrektor ds. Kontraktów i Administracji w Jartom Nieruchomości.

Segro Business Park Warsaw, Żerań oferuje najemcom nowoczesną powierzchnię i składa się z sześciu obiektów magazynowych oraz budynku biurowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA