PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sektor magazynowy jest pełen wyzwań, ale i perspektyw

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 paź 2012 12:58

Choć struktura najemców na rynku powierzchni magazynowo-logistycznych od wielu lat pozostaje niezmienna, pojawiają się branże, których udział w zajmowanej powierzchni może w perspektywie najbliższych lat znacznie wzrosnąć. Jedną z nich jest e-commerce. - Obecnie największą grupę naszych najemców stanowią operatorzy logistyczni - mówi Ewa Zawadzka, Business Development Director, Prologis. - Widzimy też zainteresowanie firm z branży e-commerce i to m.in. w nich widzimy potencjał do rozbudowy centrów dystrybucyjnych - podkreśla.

REKLAMA

 

Ewa Zawadzka podkreśla, że w najbliższych latach Prologis planuje skoncentrować się na realizacji inwestycji na posiadanych gruntach. Firma zamierza inwestować w pięciu regionach naszego kraju: Górnym Śląsku, Dolnym Śląsku, Polsce Centralnej, region Warszawy i Poznania.

Prologis chce się skoncentrować na dywersyfikacji swoich gruntów, czyli rozbudowywać najistotniejsze lokalizacje, a upłynniać te grunty, na których nie widać możliwości rozwoju projektów i popytu ze strony klientów.  

W planach są też realizacje typu small business unit, dla najemców potrzebujących powierzchni o wielkości od 600-700 mkw.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA