PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sesja magazyny na Property Forum w obiektywie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 wrz 2012 14:44

Sesja magazyny na Property Forum w obiektywie

Podczas panelu poświęconego rynkowi powierzchni magazynowych dyskutowano m.in. o tym, w jakim tempie będzie rosło zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w Polsce, pomysłach na stymulowanie popytu czy roli branży e-commerce we wzroście nowych inwestycji w naszym kraju.

REKLAMA

W sesji wzięli udział: Robert Dobrzycki - Partner Zarządzający, Panattoni Poland; Patrick Kurowski - Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych, CBRE Polska; Craig Maguire - Managing Director, PointPark Properties; Renata Osiecka - Dyrektor Zarządzająca, Axi Immo Group; Ewa Zawadzka - Business Development Director, Prologis.

Dyskusję moderowali: Robert Posytek i Małgorzata Burzec-Lewandowska, Propertynews.pl.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z SESJI MAGAZYNY

W konferencji o rynku nieruchomości komercyjnych Property Forum 2012, która odbyła się w dniach 18-19 września br. w Warszawie, wzięło udział ponad 1000 uczestników. Opinie o sektorze i perspektywach jego rozwoju przedstawiło ponad 70 prelegentów. Częścią spotkania była gala rozdania nagród Prime Property Prize 2012. Podobał się artykuł? Podziel się!
  • grabas 2013-04-04 12:05:58
    Bruks - prześledź sobie to, co się dzieje z ofertami z bazy Jartomu. Zerknij pod link - jartom.com/hale Gdyby w branży nie było kryzysu, to ceny nie byłyby tak korzystne, podobnie jak ilość transakcji tak duża. Ten rok dla branży powinien być szczególny.
  • bruks 2012-10-25 11:42:01
    Moim zdaniem ten rok dla rynku nieruchomości komercyjnych można ocenić wyłącznie pozytywnie. Hale magazynowe zmieniały właścicieli - hale Jartomu w zasadzie od dawna nie miały tak dobrych wycen, więc sądzę, że w tym roku zostanie zawarta jeszcze nie jedna transakcja.

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA