PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sodexo otworzyło restauracje w fabrykach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 mar 2016 08:08

Sodexo otworzyło restauracje w fabrykach Fot. Sodexo

Sodexo Polska On-site Services rozpoczął świadczenie usług w dwóch zakładach w Grodzisku Mazowieckim i Tuchomiu należących do firmy Danfoss Poland.

REKLAMA

Restauracje Sodexo działają zgodnie z koncepcją „Menu dla każdego”, zapewniając pracownikom pełne wyżywienie. Goście codziennie mogą sięgnąć po produkty, m.in. z oferty dań mięsnych i wegetariańskich.

Wśród propozycji dostępne są także różnorodne potrawy przygotowane bez dodatku tłuszczu, mąki, panierki, zasmażki i pozbawione glutenu. Restauracje oferują także śniadaniowo-przekąskową linię Simply To Go, w skład której wchodzą m.in. kanapki, wrapy, warzywne i owocowe sałatki czy produkty, wśród których znajdują się świeżo wyciskane soki oraz jogurty z licznymi dodatkami.

Zaproponowane pracownikom Danfoss menu uwzględnia sezonową dostępność poszczególnych produktów i jest dostosowane do kalendarza obchodzonych świąt.

Przed otwarciem restauracji, w pomieszczeniach przeprowadzono prace adaptacyjno - remontowe, poprzedzone konsultacjami w zakresie funkcjonalności poszczególnych części obiektu. Objęły one m.in. przebudowę linii wydawczej, co usprawniło zamawianie oraz wydawanie dań.

W restauracji w Grodzisku Mazowieckim zaaranżowano strefę VIP. Lokal w Grodzisku będzie funkcjonować pod szyldem The Chefworks. Jest to jedna z koncepcji prowadzonych przez Sodexo Polska On-site Services punktów gastronomicznych, opracowana począwszy od designu przestrzeni, poprzez dedykowane menu dobrane pod konkretne grupy konsumentów, a skończywszy na drobnych nośnikach marketingowych.

W zakładzie Danfoss zlokalizowanym w Tuchomiu świadczona jest także usługa cateringowa – posiłki dostarczane są z restauracji obsługiwanej w ramach Sodexo znajdującej się w Gdańsku. 

W ramach kompleksowej obsługi fabryk Danfoss Poland w Grodzisku Mazowieckim i Tuchomiu, Sodexo Polska On-site Services odpowiada także m.in. za utrzymanie terenów zielonych, powierzchni produkcyjnych i biurowych, obsługę recepcji oraz spotkań biznesowych.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA