PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Stabilne wzrosty w branży TSL

  • www.portalspozywczy.pl
  • 13 kwi 2015 14:23

Wszystko wskazuje na to, że Polska utrzyma wysoki poziom atrakcyjności inwestycyjnej, co przełoży się na wzrost, lub w mało optymistycznym scenariuszu, utrzymanie wolumenów w branży TSL na obecnym poziomie - ocenia Andrzej Kozłowski, członek zarządu Rohlig Suus Logistics odpowiedzialny za rozwój usług morskich, lotniczych i intermodalnych.

REKLAMA

Za wyborem Polski nadal przemawiają takie czynniki jak wysoka jakość i niskie koszty pracy, ulgi podatkowe, usytuowanie geograficzne, oraz największy w tej części Europy rynek zbytu. - Przyciąga to nowych inwestorów, ale też skłania firmy funkcjonujące już na naszym rynku, do rozwoju działalności. Pozytywnie na polską gospodarkę, a co się z tym wiąże – na branżę TSL, wpływa również fakt, że firmy z Europy Zachodniej coraz częściej doceniają zalety bliskości rynku zbytu względem miejsca produkcji - mówi Andrzej Kozłowski.

 

Przeczytaj więcej

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA