PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

TG Sp. z o.o. rusza z kolejną inwestycją! Lokalizacja - głównym atutem

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę TG Sp. z o.o.
  • 25 paź 2016 12:05

TG Sp. z o.o. rusza z kolejną inwestycją! Lokalizacja - głównym atutem

Spółka TG Sp. z o.o. powstała w 2009 r. w celu wspierania działalności gospodarczej przedsiębiorstw poprzez budowę i wynajem nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej dla podmiotów zewnętrznych.

REKLAMA

Pierwszym projektem Spółki był własny kompleks hal pod nazwą "TG Park" zlokalizowany w Radomiu przy ul. Samorządowej. Park składa się z czterech hal magazynowo - produkcyjnych zrealizowanych w systemie BTS. Dotychczas powstało ponad 30 500 mkw. Aktualnie Spółka finalizuje umowę dotyczą ostatniej hali o powierzchni ponad 8 500 mkw. Dzięki temu łączna powierzchnia wynajętych hal w parku wyniesie blisko 40 000 mkw.

W związku z zakończeniem inwestycji przy ul. Samorządowej pracujemy już nad nowym projektem. Kolejną inwestycją Spółki jest zespół hal zlokalizowany w północnej części Radomia przy ul. Żółkiewskiego (DK 9) i Zubrzyckiego. Wykorzystując nasze doświadczenie chcemy zbudować 50 000 mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej i produkcyjnej realizowanej w systemie BTS. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować powierzchnię dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Koncepcja zakłada także wzbogacenie Parku o trzy biurowce o łącznej powierzchni ok. 14 500 mkw - mówi Michał Molga z TG.

Bez wątpienia jedną z największych zalet nowej inwestycji jest jej lokalizacja. Działka, na której powstanie kompleks hal położona jest przy głównych szlakach komunikacyjnych prowadzących ze wschodu na zachód i z północy na południe kraju.

Zaletą dla firm, które nawiążą współpracę z TG i otworzą swoje siedziby w nowej lokalizacji są także duże korzyści ekonomiczne. Radom charakteryzuje się niskimi kosztami zatrudnienia oraz dużą dostępnością wykwalifikowanych kadr. Spółka jest także elastyczna w kwestii wielkości powierzchni najmu.

Wielkość powierzchni magazynowej czy przemysłowej oraz zaplecza socjalno-biurowego jest dopasowana do potrzeb operacyjnych Klienta. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych Partnerów i zaoferować im "produkt szyty na miarę". Takie rozwiązanie obniża koszty oraz pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów przestrzeni. Warto dodać, że TG oferuje wysoki standard powierzchni. Nie bez znaczenia pozostaje otoczenie przemysłowo-logistyczne znajdujące się wokół naszych parków - mówi Michał Molga.

Dane kontaktowe:
Michał Molga
Tel.: 695 212 145
e-mail: michal.molga@tgpark.pl
Więcej na: www.tgpark.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA