PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Trójmiasto wzbogaca się o kolejny magazyn

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 kwi 2017 16:02

Trójmiasto wzbogaca się o kolejny magazyn Gdańsk-Kowale

7R Logistic zakończyło budowę Centrum Logistycznego Gdańsk–Kowale V o powierzchni 33 000 mkw. To piąty z planowanych sześciu magazynów wchodzących w skład Parku Logistycznego Gdańsk–Kowale.

REKLAMA

Piąty z obiektów wchodzących w skład Parku Logistycznego Gdańsk-Kowale został oddany do użytku po 8 miesiącach od rozpoczęcia budowy. Obecnie wśród jego najemców znajdują się między innymi przedstawiciele branży automotive oraz elektrycznej. Pierwszy z nich już dziś wprowadza się do nowego centrum.

- 7R zawsze stara się sprostać indywidualnym wymaganiom klientów. Przygotowujemy powierzchnię pod sprecyzowane potrzeby, dostosowujemy rozwiązania technologiczne do oczekiwań oraz wytycznych związanych z prowadzoną przez klienta działalnością. Jednocześnie, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, staramy się doradzać i proponować wybór najlepszych, biznesowo uzasadnionych rozwiązań i technologii - mówi Filip Piekarski, Projekt Manager 7R Logistic, odpowiedzialny za budowę gdańskiego obiektu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców, 7R przystosowało Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale V pod zabudowę wielopoziomową z automatyką magazynową w postaci automatycznej linii transportu wewnętrznego, a także w system techniki przeładunkowej.

- Ponadto, obiekt wyposażony jest w energooszczędne oświetlenie oparte o oprawy w technologii LED i czujki ruchu, a także energooszczędne rozwiązania w zakresie ogrzewania i wentylacji obiektu. Obciążenie ogniowe budynku zostało zwiększone do poziomu powyżej 4000 MJ/mkw. Magazyn został wyposażony w instalację tryskaczową w regałach – dodaje Filip Piekarski.

- W nowo wybudowanym obiekcie Gdańsk-Kowale V zastosowaliśmy wiele rozwiązań mających na celu usprawnienie działania magazynu, lepszą koordynację pracy, ale również prowadzących do ograniczenie kosztów eksploatacyjnych – mówi Marzena Zaczkiewicz, Leasing Manager 7R Logistic.

Gdańskie inwestycje 7R Logistic powstające w partnerstwie JV z Hillwood od początku cieszyły się dużym zainteresowaniem najemców, były też przez nich nagradzane zarówno za świetną lokalizację, jak i za współpracę z deweloperem prestiżową nagrodą Prime Property Prize.

Jeszcze w tym roku planowane jest rozpoczęcie budowy szóstego budynku o powierzchni około 18 000 mkw. Po zakończeniu budowy parku logistycznego w Kowalach, obiekt docelowo liczyć będzie blisko 140 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo – biurowej 7R Logistic planuje kolejne inwestycje w tym regionie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Kamil Brzezinski 2017-04-13 10:12:08
    W przypadku osób, które posiadają swoje magazyny nie można zapominać również o odpowiednim ich wyposażaniu. Niezbędne sprzęty pozwalają poprawić jakość pracy i mogą wpływać w pozytywny sposób na bezpieczeństwo. Wyposażenie wysokiej jakości można nabyć na Magazynuj.pl, ceny tam są niskie, a będziemy mogli znaleźć wszystko to, czego potrzebujemy.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA