PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Trzy lata pełne nowych projektów. Poznaj plany dewelopera

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 sty 2017 15:31

Trzy lata pełne nowych projektów. Poznaj plany dewelopera Waimea Logistic Park Stargard, wizualizacja

W ciągu najbliższych trzech lat Waimea planuje wybudować i skomercjalizować ponad 200 tys. mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej w Szczecinie, Stargardzie, Bydgoszczy oraz Rzeszowie. 

REKLAMA

W połowie roku 2017 Waimea planuje oddać do użytkowania Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka oraz pierwszy etap Waimea Logistic Park Bydgoszcz. Zaplanowane są także kolejne inwestycje w województwie zachodniopomorskim. Na początku 2017 roku na działce o powierzchni 16,7 ha rozpocznie się budowa Waimea Logistic Park Stargard, będzie to centrum logistyczne o łącznej planowanej powierzchni zabudowy ok. 80 tys. mkw. W jego skład wejdzie 6 nowoczesnych hal klasy A przeznaczonych pod działalność związaną z magazynowaniem, produkcją oraz z obsługą logistyczną. Obecnie wynajęte zostało już ponad 10 tys. mkw.

W lipcu 2017 roku rozpocznie się budowa pierwszej hali Waimea Logistic Park Port Morski. Docelowo inwestycja w Porcie Morskim Szczecin będzie oferować 48 tys. mkw. powierzchni magazynowej o najwyższym standardzie.

Ważną zaletą lokalizacji inwestycji Waimea Holding, co podkreślają współpracujący ze spółką najemcy oraz firmy doradcze, jest dostępność pracowników w regionach, gdzie realizowane są inwestycje. Rozwój rynku handlu i produkcji w kraju wpływa na rosnący z roku na rok popyt na powierzchnie magazynowo-produkcyjne. Dobra kondycja polskiego rynku magazynowego znajduje swoje odzwierciedlenie w bardzo wysokiej aktywności najemców. Na wysoką konkurencyjność polskiego rynku dodatkowo wpływają stale poprawiająca się infrastruktura drogowa oraz korzystne położenie kraju w Europie Środkowo-Wschodniej. Nie bez znaczenia jest dynamiczny rozwój e-handlu oraz tendencja skrócenia drogi dotarcia towaru do klienta.

Spółka Waimea Holding od 2010 roku realizuje projekty deweloperskie na terenie całej Polski. Specjalizuje się w budowie kompleksów logistycznych, obiektów typu cargo oraz BTS a także terminali multimodalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA