PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Valeo stawia na Kraków

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 sty 2017 07:37

Valeo stawia na Kraków Fot. Fotolia

W ostatnich dniach 2016 roku Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał zezwolenia spółce Valeo Autosystemy na realizację dwóch reinwestycji w Skawinie oraz Chrzanowie. Grupa Valeo zamierza przeznaczyć na rozbudowę swoich zakładów w Małopolsce ponad 420 mln zł.

REKLAMA

W Chrzanowie firma zainwestuje co najmniej 101,7 mln zł oraz utworzy 100 nowych miejsc pracy. Firma rozbuduje swój zakład produkcyjny, wybuduje magazyn, a także zakupi nową linię produkcyjną lamp samochodowych.

W Skawinie zaplanowano inwestycje na poziomie 323 mln zł oraz zatrudnienie co najmniej 150 osób. Działające tam zakłady również zostaną rozbudowane i wyposażone w nowe urządzenia oraz kompletne linie produkcyjne. W ramach projektu przewidziano także rozwój działalności B&R poprzez doposażenie działającego już laboratorium.

Valeo to międzynarodowa grupa specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży części i systemów samochodowych. Valeo posiada dwa zakłady produkcyjne na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego, które działają od 2013 roku, między innymi dzięki wsparciu PAIiIZ. Firma zatrudnia tam ponad 2,5 tys. osób.

W Polsce dla Grupy Valeo pracuje ponad 6 tys. osób, a na świecie 82 tys. 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA