PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Vesta Polska ma nową siedzibę

  • Autor: propertnews.pl, Jartom
  • 17 maj 2013 13:33

Vesta Polska ma nową siedzibę

Jak informuje Jartom Nieruchomości, Vesta Polska - międzynarodowa firma logistyczna - podpisała długoterminową umowę najmu z Centrum Dystrybucyjnym Prologis Park Błonie.

REKLAMA

Umowa najmu dotyczy około 3,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej, wyposażonej w 5 doków przeładunkowych, bramę wjazdową oraz prawie 400 mkw. powierzchni biurowej.

Vesta Polska to firma oferująca usługi transportowo-spedycyjne, usługi Agencji Celnej oraz magazynowanie, konfekcjonowanie i składowanie towarów. - Bieżące zapotrzebowanie Vesta Polska dotyczące zwiększenia powierzchni magazynowej wynika z rozwoju firmy. Klient miał specjalistyczne wymagania co do wyposażenia magazynu w ponad przeciętną liczbę doków. Vesta Polska oczekiwała od Jartom znalezienia hali z obszernym placem manewrowym wraz z parkingiem na około 40 samochodów ciężarowych TIR - mówi Anna Mazepa - Specjalista ds. Klientów Kluczowych w Jartom.

Jak czytamy w komunikacie Jartomu, po przeanalizowaniu różnych rozwiązań, takich jak: budowa magazynu, zakup gotowego obiektu czy wynajem istniejącej powierzchni, podjęto decyzję o zawarciu kontraktu z firmą Prologis, największym dostawcą nieruchomości dystrybucyjnych w Polsce.
Vesta Polska jak i Prologis są stałymi partnerami Jartom od wielu lat. W bieżącym roku wspólne transakcje Jartom i Prologis przekroczyły 20 000 mkw.

Prologis jest właścicielem, zarządcą i deweloperem nieruchomości przemysłowych. Firma działa na rynku globalnym oraz na rynkach regionalnych w obu Amerykach, Europie i Azji posiada 20 parków logistycznych o łącznej powierzchni ponad 1.9 mln mlw.

Jartom Nieruchomości działa na rynku od 1992 roku. Specjalizuje się w wynajmie, sprzedaży i budowie obiektów magazynowych i produkcyjnych. Roczne transakcje Jartomu to ok. 200 tys. mkw powierzchni hal.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA