PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Więcej magazynów w gdańskim porcie

  • wnp.pl
  • 29 maj 2015 13:07

Firma PAGO z Gorzowa Wielkopolskiego będzie dzierżawić nieruchomości zlokalizowane na zapleczu terminala kontenerowego DCT Gdańsk.

REKLAMA

Decyzję zarządu i rady nadzorczej Zarządu Morskiego Portu Gdańsk o rozstrzygnięciu przetargu w tej sprawie zaakceptowało Ministerstwo Skarbu.

Chodzi o zagospodarowanie terenu o powierzchni ponad 4 ha, znajdującego się w bezpośredniej bliskości największego bałtyckiego terminalu kontenerowego - DCT Gdańsk.

PAGO specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej produktów mrożonych. Obsługuje zarówno rodzimych producentów produktów mrożonych, jak i międzynarodowe sieci handlowe. Spółka ta ma sieć chłodni m.in. w okolicach Warszawy, Poznania, Katowic, ale również w Polsce Północnej - w Lęborku.

Oferta dzierżawcy obejmuje kompleksowy zakres usług, od składowania produktów mrożonych, przez ich konfekcjonowanie, aż po transport do odbiorcy ostatecznego.

Już wkrótce drugim obiektem firmy PAGO przystosowanym do obsługi ładunków mrożonych na północy naszego kraju będzie nowa chłodnia zlokalizowana na obszarze Portu Gdańsk. Jej działalność wpisuje się w strategię rozwoju portu Gdańsk, ukierunkowaną na jego przeobrażenie w ważne ogniwo globalnych łańcuchów dostaw, w tym tworzące wartości dodane w oparciu o funkcje manipulacyjno-uszlachetniające, informuje ZMPG.

Tym samym w porcie Gdańsk, obok już funkcjonującej na jego terenie wolnego obszaru celnego chłodni Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów, pojawią się kolejne nowoczesne magazynowy przystosowane do profesjonalnego składowania produktów głęboko mrożonych, służące do obsługi logistycznej produktów branży FMCG.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA