PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Więcej produkcji w tyskim projekcie Segro

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 03 paź 2017 12:14

Więcej produkcji w tyskim projekcie Segro SEGRO Industrial Park Tychy (fot. materiały prasowe)

Grupa Schöck wynajęła 4 050 mkw. powierzchni w Segro Industrial Park Tychy 2. W ramach zmiany lokalizacji najemca dwukrotnie zwiększy swoją powierzchnię produkcyjną.

REKLAMA

Grupa Schöck to producent izolacji cieplnej i akustycznej nośnych elementów budowlanych stosowanych w budynkach. Projekt deweloperski w Tychach, w którym swoją działalność będzie prowadził m.in. Schöck znajduje się aktualnie w trakcie realizacji. Klient wprowadzi się do budynku pod koniec 2018 roku. Grupę Schöck w transakcji reprezentowała firma Savills.

- W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w celu zachowania efektywności produkcji, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu działalności do większego obiektu. Zmiana siedziby będzie związana również z zatrudnieniem nowych pracowników, którzy dołączą do obecnej załogi. Proces wyboru najodpowiedniejszego projektu, który spełniałby nasze kryteria przebiegł sprawnie i obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmiany – mówi Czesław Gąsiorek, kierownik zakładu Schöck Sp. z o.o.

- Nowa siedziba klienta znajduje się blisko dotychczas zajmowanego obiektu. Dzięki temu zmiana nie będzie powodowała utrudnień dla pracowników związanych z dojazdem do pracy. Zaletą nowej lokalizacji, oprócz wysokiej jakości powierzchni oraz specyfikacji technicznej dostosowanej do potrzeb firmy Schöck, jest dobra ekspozycja, dzięki której klient będzie bardziej widoczny - mówi Daniel Kempa, starszy konsultant, dział powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.

- Minęło niewiele czasu od ukończenia pierwszej fazy naszego projektu deweloperskiego w Segro Industrial Park Tychy 2, a już realizujemy kolejną. W jej ramach znajdzie się powierzchnia dla naszego nowego klienta. Aktualnie w parku powstaje drugi budynek, który również posiada opcję późniejszej rozbudowy. Ta dynamika pokazuje, że koniunktura na rynku przemysłowym i logistycznym jest nadal optymistyczna. Cieszy nas to zarówno z uwagi na możliwości deweloperskie, jak i gotowe powierzchnie dostępne od ręki między innymi w naszym parku w Gliwicach – podsumowuje Joanna Janiszewska, dyrektor regionalny Segro.

SEGRO Industrial Park Tychy 2 to projekt składający się z dwóch budynków, które zaoferują docelowo prawie 42 tys. mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Park zlokalizowany jest w odległości ok. 6 km od centrum miasta oraz w pobliżu trasy S1, która gwarantuje szybką komunikację z centrum aglomeracji śląskiej czy południem Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA