PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Więcej produkcji w tyskim projekcie Segro

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 03 paź 2017 12:14

Więcej produkcji w tyskim projekcie Segro SEGRO Industrial Park Tychy (fot. materiały prasowe)

Grupa Schöck wynajęła 4 050 mkw. powierzchni w Segro Industrial Park Tychy 2. W ramach zmiany lokalizacji najemca dwukrotnie zwiększy swoją powierzchnię produkcyjną.

REKLAMA

Grupa Schöck to producent izolacji cieplnej i akustycznej nośnych elementów budowlanych stosowanych w budynkach. Projekt deweloperski w Tychach, w którym swoją działalność będzie prowadził m.in. Schöck znajduje się aktualnie w trakcie realizacji. Klient wprowadzi się do budynku pod koniec 2018 roku. Grupę Schöck w transakcji reprezentowała firma Savills.

- W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w celu zachowania efektywności produkcji, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu działalności do większego obiektu. Zmiana siedziby będzie związana również z zatrudnieniem nowych pracowników, którzy dołączą do obecnej załogi. Proces wyboru najodpowiedniejszego projektu, który spełniałby nasze kryteria przebiegł sprawnie i obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmiany – mówi Czesław Gąsiorek, kierownik zakładu Schöck Sp. z o.o.

- Nowa siedziba klienta znajduje się blisko dotychczas zajmowanego obiektu. Dzięki temu zmiana nie będzie powodowała utrudnień dla pracowników związanych z dojazdem do pracy. Zaletą nowej lokalizacji, oprócz wysokiej jakości powierzchni oraz specyfikacji technicznej dostosowanej do potrzeb firmy Schöck, jest dobra ekspozycja, dzięki której klient będzie bardziej widoczny - mówi Daniel Kempa, starszy konsultant, dział powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.

- Minęło niewiele czasu od ukończenia pierwszej fazy naszego projektu deweloperskiego w Segro Industrial Park Tychy 2, a już realizujemy kolejną. W jej ramach znajdzie się powierzchnia dla naszego nowego klienta. Aktualnie w parku powstaje drugi budynek, który również posiada opcję późniejszej rozbudowy. Ta dynamika pokazuje, że koniunktura na rynku przemysłowym i logistycznym jest nadal optymistyczna. Cieszy nas to zarówno z uwagi na możliwości deweloperskie, jak i gotowe powierzchnie dostępne od ręki między innymi w naszym parku w Gliwicach – podsumowuje Joanna Janiszewska, dyrektor regionalny Segro.

SEGRO Industrial Park Tychy 2 to projekt składający się z dwóch budynków, które zaoferują docelowo prawie 42 tys. mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Park zlokalizowany jest w odległości ok. 6 km od centrum miasta oraz w pobliżu trasy S1, która gwarantuje szybką komunikację z centrum aglomeracji śląskiej czy południem Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA