PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wszystko o projektach BTS na terenie Stref Ekonomicznych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 wrz 2014 09:32

Rośnie popyt na realizację nowych inwestycji magazynowych i przemysłowych. Firmy starają się przy tym poszukiwać rozwiązań, które zmaksymalizują ich zyski i ograniczą ryzyka. - Jednym z nich jest lokowanie projektów w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych - przekonuje Marek Foryński, dyrektor Grupy BTS Panattoni Europe.

REKLAMA

Wśród zalet tego typu realizacji Marek Foryński wskazuje na m.in. połączenie atutów projektów typu BTS oraz zalet podatkowych związanych z funkcjonowaniem na terenie Specjalnych Stref Ekonomicznych.

- Projekty realizowane są na zamówienie klienta i odzwierciedlają jego potrzeby w zasadzie w każdym aspekcie. Popularność tego typu inwestycji stała się większa, kiedy zmieniło się ustawodawstwo w Polsce. Dzięki temu koszty związane z funkcjonowaniem umowy najmu realizowanej z deweloperem w ramach SSE mogły być zaliczone jako koszty kwalifikowane z punktu widzenia funkcjonowania w Strefach Ekonomicznych - tłumaczy Foryński.

Tego typu inwestycje wymagają jednak podjęcia wielu decyzji. Chodzi tu m.in. o wybór formy realizacji projektu, czy to tytułem własności, czy też w ramach współpracy z deweloperem i zarządem SSE.

Marek Foryński opowie o kluczowych zagadnieniach związanych z realizacją projektów typu BTS w ramach Stref Ekonomicznych w trakcie seminarium, jakie odbędzie się 22. września podczas konferencji Property Forum 2014.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konferencji Property Forum

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA