PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z Panattoni do 7R. Spółka ma ambitne plany

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 kwi 2018 11:31

Z Panattoni do 7R. Spółka ma ambitne plany Bartłomiej Krawiecki dołączył do grona członków zarządu 7R

Bartłomiej Krawiecki dołączył do grona członków zarządu 7R. Powiększenie zarządu wiąże się z planami na rozwój i realizację kolejnych obiektów spółki na terenie całej Polski - informuje firma.

REKLAMA

– Objęcie nowej funkcji, a tym samym bezpośredni wpływ na przyszłość spółki to dla mnie ogromny zaszczyt. Firma 7R posiada duży potencjał rozwojowy, co mogliśmy zaobserwować na przykładzie ubiegłego roku, kiedy w ciągu 12 miesięcy podwoiła swoje portfolio i oddała do użytku 7 magazynów. Najbliższe miesiące będą jeszcze bardziej dynamiczne, a szczegóły dotyczące nowych projektów zdradzimy już niebawem – komentuje Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

Bartłomiej Krawiecki w 7R jest odpowiedzialny za rozwój nowych inwestycji. Wcześniej pracował ponad 10 lat w Panattoni Development Europe, gdzie prowadził największe inwestycje logistyczne i przemysłowe. Specjalizował się w realizacji projektów i rozwoju firmy na terenie Polski. Doświadczenie zdobywał również w Menard Doswell i Platan Group.

Krawiecki uzyskał tytuł magistra z zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Warszawskim.

- Rozszerzenie struktury zarządu jest podyktowane chęcią wzmocnienia i dostosowania jej do dynamicznego rozwoju i ambitnych planów spółki. Wierzę, że profesjonalizm Bartłomieja Krawieckiego połączony z otwartością umysłu i energią do działania pomoże nam osiągnąć wytyczone cele – komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R SA.

W zarządzie spółki 7R SA zasiadają również Tomasz Lubowiecki, założyciel i prezes zarządu, odpowiedzialny za główną strategię firmy, Ryszard Gretkowski, współzałożyciel i wiceprezes, który nadzoruje m.in. zarządzanie całym procesem budowlanym oraz Monika Mazur, dyrektor finansowy 7R, odpowiedzialna m.in. pozyskiwanie finansowania na inwestycje.

7R SA to ogólnopolski deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych specjalizujący się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni logistycznych pod wynajem. Spółka realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak też obiekty typu BTS.

W portfolio 7R znajduje się Park Logistyczny Gdańsk-Kowale, Park Logistyczny Kraków Kokotów-Brzegi, Centrum Logistyczno-Biurowe Sosnowiec Milowice oraz obiekt dedykowany Velvet CARE w Kluczach. 7R jest również inwestorem parku logistycznego w Czechowicach – Dziedzicach i w Siemianowicach Śląskich.

Łącznie spółka zrealizowała dotąd 250 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej na wynajem. Kolejne 400 000 mkw. powierzchni jest w przygotowaniu. Za swoją działalność 7R zostało uhonorowana prestiżowymi nagrodami branżowymi, w tym Prime Property Prize.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA