PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Angielski dla dzieci w NoVa Park

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 sie 2014 10:49

Angielski dla dzieci w NoVa Park

W gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park w każdą sobotę sierpnia będą organizowane bezpłatne lekcje języka angielskiego dla najmłodszych. Interaktywne zajęcia wykorzystywać będą najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality).

REKLAMA

W ramach warsztatów językowych dzieci poznają podstawy angielskiego m.in. przedstawianie się, alfabet oraz proste słownictwo. Przez cztery soboty sierpnia - 9, 16, 23 oraz 30 sierpnia - w godzinach 10.30-20.30 na dzieci czeka animator, który zapozna najmłodszych z atrakcjami dostępnymi na interaktywnym placu zabaw. Z kolei w godzinach 13.00-19.30 NoVa Park zaprasza maluchy w wieku 3-8 lat do nauki języka angielskiego. Bezpłatne zajęcia prowadzone będą przez nauczyciela, przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań: podłogi interaktywnej reagującej na ruch oraz stolika z ekranem wielodotykowym, umożliwiającym zabawę nawet czwórce dzieci jednocześnie. Na potrzeby projektu powstanie ok. 60 aplikacji interaktywnych dla podłogi multimedialnej oraz 15 aplikacji pod stolik dotykowy, a większość z nich wykorzystywać będzie dźwięk i nagrania z native speakerem.

Pojedyncze zajęcia potrwają 30 minut, a w ciągu jednego dnia realizowane będą cyklicznie dwa scenariusze, dzięki czemu maluchy mogą skorzystać z dwóch warsztatów trwających maksymalnie godzinę. Przez cały czas trwania zajęć najmłodsi będą pod opieką prowadzącego, co pozwoli rodzicom na swobodne i bezstresowe zrobienie zakupów w NoVa Park.

NoVa Park
to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super-Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA