PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Best Western na Facebooku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 mar 2012 17:46

Z początkiem marca 2012 roku, sieć Best Western Polska uruchomiła swój profil na Facebooku.

REKLAMA

Otwarte w lutym br. pierwsze biuro Best Western w Polsce, będące siedzibą regionalnego dyrektora sprzedaży Best Western na Polskę, było pierwszym krokiem na drodze do wzmocnienia komunikacji sieci z partnerami biznesowymi. Teraz przyszedł czas na pogłębianie relacji z klientami indywidualnymi.

Na profilu www.facebook.com/BestWesternPolska można znaleźć informacje odnoszące się do poszczególnych obiektów sieci, a także ciekawych inicjatyw. W najbliższym czasie planowane jest również uruchomienie dodatkowych aplikacji konkursowych.

- Obecność na portalu Facebook to idealny sposób na komunikację zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi gośćmi. Dzięki temu mamy szansę regularnie poznawać opinie klientów i na bieżąco informować o naszych działaniach. Wierzymy, że teraz jeszcze szybciej będziemy mogli odpowiadać na potrzeby naszych klientów - mówi Gheorghe Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę.

Ten sposób interaktywnych relacji z gośćmi doceniły też poszczególne grupy tworzące sieć Best Western w wielu innych krajach, m. in. w Niemczech, we Włoszech czy Francji. Dodatkowo Best Western prowadzi międzynarodowy profil pod adresem www.facebook.com/BestWestern, gdzie zebrało się już ponad 294 tys. osób obserwujących Fanpage. Można tu dokonać rezerwacji wszystkich obiektów należących do sieci, zlokalizowanych w 90 krajach na całym świecie, a także dowiedzieć się więcej na temat aktualnych promocji, konkursów i wydarzeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA