PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bezpieczny powrót do szkoły z Focus Mall Rybnik

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 sie 2014 15:07

Bezpieczny powrót do szkoły z Focus Mall Rybnik

30 sierpnia, tuż przed pierwszym dzwonkiem galeria Focus Mall Rybnik zaprasza dzieci, rodziców i opiekunów do wspólnej zabawy pod hasłem Bezpieczny powrót do szkoły.

REKLAMA

- Chcemy, aby nasze dzieci były bezpieczne w domu, szkole, na podwórku i w drodze do szkoły. Dlatego w czasie zabawy postaramy się, aby najmłodsi dowiedzieli się jak najwięcej o znakach drogowych, udzielaniu pierwszej pomocy i właściwym poruszaniu się po drodze. Przygotowaliśmy też strefę motoryzacyjną, w której będą znajdowały się symulatory WRC oraz strefę animacyjną gdzie zostaną przeprowadzone m.in. pokazy i warsztaty budowania robotów z klocków - mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii Focus Mall Rybnik.

W strefie animacji na kolorowej macie edukacyjnej maluchy będą uczyły się jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Przeprowadzone zostaną zabawy i konkursy z nagrodami. Przewidziane są także lekcje języka angielskiego oraz zajęcia ruchowo-taneczne. Nad całością czuwać będą profesjonalni animatorzy.

Fani czterech kółek i gier motoryzacyjnych z pewnością nie będą nudzić się w strefie motoryzacyjnej. Będzie można sprawdzić tu swój refleks i umiejętności na najnowszej generacji symulatorach WRC. Najlepsi będą mieli szansę zakwalifikowania się do wirtualnych mistrzostw w ramach akcji „Wrzuć Bezpieczny Bieg". Ich finał odbędzie się podczas Summer Cars Party w dniach 6-7 września 2014 roku na lotnisku Muchowiec w Katowicach. W strefie tej będzie można także wysłuchać prelekcji policjantów na temat zasad bezpiecznej jazdy i odpowiedzialnego zachowania się na drodze, obejrzeć
pokazy udzielania pierwszej pomocy, zwiedzić radiowóz i motocykl policyjny.

Na zewnątrz galerii odbędzie się pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu Straży Pożarnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA