PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bezpieczny powrót do szkoły z warszawską Arkadią

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 sie 2015 13:58

Bezpieczny powrót do szkoły z warszawską Arkadią Arkadia

W sobotę 29 sierpnia w godzinach 11.00 – 18.00 na arkadyjskich trawnikach odbędzie się kolejna edycja wielkiego pikniku policyjnego z okazji zbliżającego się rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

REKLAMA

Miasteczko ruchu drogowego, prezentacja psów i policyjnego sprzętu, pokaz zabawnego Magika oraz konkursy z nagrodami – to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na ostatnią sobotę wakacji. Tego dnia ponadto odbędzie się na terenie Arkadii rejestracja dawców szpiku kostnego, organizowana przez fundację DKMS.

Policjanci zaprezentują dzieciom i młodzieży swój sprzęt – na arkadyjskich przestrzeniach zostaną ustawione samochody policyjne, motocykle, łódki, kłady, a nawet cały mobilny posterunek.

Przed arkadyjskimi gośćmi zaprezentują się policyjne psy i konie. Policjanci opowiedzą, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w drodze do szkoły i w podróży. Podczas imprezy odbędą się konkursy, w których przewidziano wiele atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez najemców Arkadii.

Na pikniku zaprezentuje się również Straż Pożarna oraz autobus MZA, w którym będzie można wziąć udział w zajęciach edukacyjnych. Miasteczko Ruchu Drogowego, organizowane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, występy zabawnego Magika oraz warsztaty edukacyjne Radia Kolor i pokaz pierwszej pomocy Ele Taxi – to kolejne z atrakcji sobotniego pikniku.

Akcja, organizowana przez Arkadię i Komendę Stołeczną Policji już po raz piąty, będzie połączeniem zabawy i edukacji – dzieci i ich rodzice uzyskają szereg porad odnośnie zachowania bezpieczeństwa w różnych życiowych sytuacjach: w szkole, w podróży czy podczas zakupów.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA