PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BNP Paribas Real Estate publikuje przewodniki po rynkach nieruchomości komercyjnych

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 mar 2014 18:49

BNP Paribas Real Estate publikuje przewodniki po rynkach nieruchomości komercyjnych

Firma doradcza BNP Paribas Real Estate opublikowała cztery nowe przewodniki po rynkach nieruchomości komercyjnych znajdujących się w Polsce, Rumunii, Republice Czeskiej i na Węgrzech.

REKLAMA

W przewodnikach znajdują się informacje na temat możliwości inwestycyjnych w głównych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Czytelnicy znajdą w przewodnikach dane na temat poszczególnych gospodarek oraz opisaną specyfikę rynków nieruchomości komercyjnych w największych miastach regionu. Opracowania zawierają również opis uwarunkowań prawnych i podatkowych obowiązujących na terenie wymienionych państw. Ta część publikacji została przygotowana we współpracy z kancelarią prawną Dentons.

Seria "Investing in" przygotowywana przez BNP Paribas Real Estate obejmuje przewodniki po europejskich rynkach nieruchomości: paryskim, londyńskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, a także przewodniki po rynkach w Dublinie i w Luksemburgu. Teraz została uzupełniona o przewodniki po głównych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W każdym przewodniku znajdują się informacje na temat 10 głównych powodów, dla których warto inwestować na danym rynku. W każdej publikacji opisane są również rynki nieruchomości głównych miast/regionów znajdujących się na danym obszarze. Jest część prawna i podatkowa, a także przykłady inwestycji. Wszystkie przewodniki z serii "Investing in" dostępne są na stronie internetowej BNP Paribas Real Estate.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA