PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Carrefour otwiera interaktywne strefy zabaw dla dzieci

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 wrz 2013 09:31

Carrefour Polska - właściciel i zarządca sieci centrów handlowych - stworzył specjalny projekt pod nazwą Carrefour Kids. Jego celem jest promocja edukacji i nowych technologii.

REKLAMA

Dostęp do komputerów, smartfonów oraz tabletów, wyposażonych w programy edukacyjne ma w Polsce nadal niewiele dzieci. Carrefour Polska dostrzegając potencjał w nowoczesnych technologiach w zakresie edukacji oraz mając na uwadze sytuację dzieci w mniejszych ośrodkach stworzył program „Carrefour Kids",  w ramach którego będzie realizować inicjatywy wspierające naukę oraz szeroko pojętą edukację społeczną.

Pierwszym projektem realizowanym w ramach „Carrefour Kids" jest budowa Interaktywnych Stref Zabaw. Powstaną one na terenie dwóch wybranych centrów handlowych Zielonego Wzgórza w Białymstoku oraz w Galerii Kalisz. Będą to pierwsze i jedyne projekty tego typu realizowane w centrach handlowych poza Warszawą.

Uroczyste inauguracje nastąpią w dniu 3. października 2013 roku o godz.: 10:00 w Kaliszu oraz 10 października 2013 roku o godz.: 10:00 w Białymstoku.

Interaktywna Strefa Zabaw to multinowoczesna podłoga interaktywna z licznymi aplikacjami edukacyjnymi oraz stolik dotykowy, rozpoznający 32 punkty dotyku w jednej chwili. Uruchomienie aplikacji następuje w czasie rzeczywistym, pod wpływem ruchu przechodzących po niej osób. Dzięki kolorowym i nowoczesnym grom dzieci będą miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową, a także pamięć bezpośrednią. Dodatkowo dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy związanych ze światem zwierząt, poznają najważniejsze zasady współczesnej ekologii oraz zmierzą się w wielu sportowych konkurencjach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA