PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE zbiera laury w konkursie Outsourcing Stars 2013

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 sty 2014 10:54

CBRE zbiera laury w konkursie Outsourcing Stars 2013

Firma CBRE została potrójnie nagrodzona w konkursie Outsourcing Stars, organizowanym przez Fundację ProProgressio. Uroczystość odbyła się 16. stycznia w budynku Ufficio Primo w Warszawie. Celem konkursu było nagrodzenie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych oraz ich bezpośredniego otoczenia biznesowego.

REKLAMA

CBRE została nagrodzona w trzech kategoriach: Real Estate Outsourcing Star - największa liczba wynajętych mkw. w budynkach klasy A, Real Estate Outsourcing Star - największa transakcja powierzchni biurowej klasy A w roku 2013 oraz specjalne wyróżnienie Fundacji za najlepsze usługi badań rynku nieruchomości w Polsce.

W roku 2013 firma CBRE wynajęła 190.000 mkw. powierzchni biurowych w nowoczesnych budynkach w Polsce. Największą transakcją przeprowadzoną przez agencję biurową CBRE w ubiegłym roku była nowa siedziba firmy Polkomtel (22.700 mkw.) w budynku Harmony Konstruktorska w Warszawie.

- Jesteśmy dumni z nagrody Outsourcing Stars. Polska jest najpopularniejszym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej dla inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Rośnie również zapotrzebowanie na usługi doradcze dla firm z tego sektora. Negocjatorzy z CBRE doradzali przy największej liczbie powierzchni wynajętej w 2013 roku dla firm outsourcingowych. Ostatnio najbardziej zauważalnym trendem było rozszerzanie i dobieranie powierzchni przez firmy już istniejące. Wydaje się, że zamiast dotychczasowego organicznego wzrostu, będziemy obserwować więcej konsolidacji, a także wprowadzania w życie filozofii optymalizacji powierzchni i zwiększenia nacisku na innowacyjne strategie środowiska pracy - powierdział Daniel Bienias, dyrektor działu powierzchni biurowych oraz usług BPO w CBRE.

Dział doradztwa i badań rynku CBRE zatrudnia 6 osób i zajmuje się zbieraniem i analizowaniem danych odnośnie wszystkich aspektów rynków biurowych, handlowych, magazynowych w Polsce. Przygotowuje szereg ogólnodostępnych publikacji i prezentacji, współpracuje z uczelniami, agencjami rządowymi, władzami miast i szeroko pojętymi mediami. Wspiera nowych inwestorów w procesie podejmowania decyzji lokalizacyjnych, zwłaszcza w sektorze BPO/SSC. Jako doradcy wspierają również inwestorów, banki, najemców i deweloperów aktywnych na polskim rynku nieruchomości. Przykładowe projekty doradcze dotyczyły takich projektów jak Rondo 1, Plac Unii, Chopin Airport City i wiele innych.

 


 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA