PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE zbiera laury w konkursie Outsourcing Stars 2013

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 sty 2014 10:54

CBRE zbiera laury w konkursie Outsourcing Stars 2013

Firma CBRE została potrójnie nagrodzona w konkursie Outsourcing Stars, organizowanym przez Fundację ProProgressio. Uroczystość odbyła się 16. stycznia w budynku Ufficio Primo w Warszawie. Celem konkursu było nagrodzenie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych oraz ich bezpośredniego otoczenia biznesowego.

REKLAMA

CBRE została nagrodzona w trzech kategoriach: Real Estate Outsourcing Star - największa liczba wynajętych mkw. w budynkach klasy A, Real Estate Outsourcing Star - największa transakcja powierzchni biurowej klasy A w roku 2013 oraz specjalne wyróżnienie Fundacji za najlepsze usługi badań rynku nieruchomości w Polsce.

W roku 2013 firma CBRE wynajęła 190.000 mkw. powierzchni biurowych w nowoczesnych budynkach w Polsce. Największą transakcją przeprowadzoną przez agencję biurową CBRE w ubiegłym roku była nowa siedziba firmy Polkomtel (22.700 mkw.) w budynku Harmony Konstruktorska w Warszawie.

- Jesteśmy dumni z nagrody Outsourcing Stars. Polska jest najpopularniejszym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej dla inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Rośnie również zapotrzebowanie na usługi doradcze dla firm z tego sektora. Negocjatorzy z CBRE doradzali przy największej liczbie powierzchni wynajętej w 2013 roku dla firm outsourcingowych. Ostatnio najbardziej zauważalnym trendem było rozszerzanie i dobieranie powierzchni przez firmy już istniejące. Wydaje się, że zamiast dotychczasowego organicznego wzrostu, będziemy obserwować więcej konsolidacji, a także wprowadzania w życie filozofii optymalizacji powierzchni i zwiększenia nacisku na innowacyjne strategie środowiska pracy - powierdział Daniel Bienias, dyrektor działu powierzchni biurowych oraz usług BPO w CBRE.

Dział doradztwa i badań rynku CBRE zatrudnia 6 osób i zajmuje się zbieraniem i analizowaniem danych odnośnie wszystkich aspektów rynków biurowych, handlowych, magazynowych w Polsce. Przygotowuje szereg ogólnodostępnych publikacji i prezentacji, współpracuje z uczelniami, agencjami rządowymi, władzami miast i szeroko pojętymi mediami. Wspiera nowych inwestorów w procesie podejmowania decyzji lokalizacyjnych, zwłaszcza w sektorze BPO/SSC. Jako doradcy wspierają również inwestorów, banki, najemców i deweloperów aktywnych na polskim rynku nieruchomości. Przykładowe projekty doradcze dotyczyły takich projektów jak Rondo 1, Plac Unii, Chopin Airport City i wiele innych.

 


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA