PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CH Rondo pomogło potrzebującym

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 wrz 2014 14:02

CH Rondo pomogło potrzebującym

W minioną niedzielę w bydgoskim Centrum Handlowym RONDO odbył się finał akcji „I Ty wspieraj innych”, w czasie którego podsumowano zbiórkę artykułów i przyborów szkolnych z przeznaczeniem na wyprawki szkolne dla najbardziej potrzebujących dzieci z Bydgoszczy. Na zakończenie akcji, Rondo przekazało również symboliczny czek na kwotę 8 000 złotych na rzecz Caritas Diecezji Bydgoskiej, która przygotuje wyprawki szkolne dla swoich podopiecznych.

REKLAMA

Do akcji mógł włączyć się każdy. W dniach 23-31 sierpnia klienci RondaA wrzucali do specjalnych koszy zbiórkowych artykuły i przybory szkolne, a w niedzielę 31 sierpnia Rondo zliczało paragony wydawane przez sklepy za zakupy dokonane w centrum. Punktualnie o godzinie 17.50, ks. prałat Wojciech Przybyła, dyrektor Caritas Diecezji Bydgoskiej, odebrał z rąk dyrektor CH Rondo symboliczny czek na kwotę 8000 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci z Bydgoszczy i okolic.

Finałowi akcji w Rondzie towarzyszyły także liczne atrakcje i animacje dla dzieci połączone z konkursami. Gościem specjalnym wydarzenia był Adam Kowalewski, finalista drugiej polskiej edycji programu „TOP Chef", który zachwycał klientów Ronda pokazami kulinarnymi z wykorzystaniem ciekłego azotu, rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

- Cieszymy się, że nasi klienci tak chętnie zaangażowali się w akcję i wrzucali artykuły szkolne do koszy zbiórkowych. Dziękuję także wszystkim, którzy w ostatnią niedzielę zrobili zakupy w Rondzie. Złotówka z każdej transakcji szła na akcję ‘I Ty wspieraj innych" - w rezultacie - udało nam się zebrać kwotę 8 000 złotych na rzecz Caritas Diecezji Bydgoskiej. Mamy nadzieję, że wyprawki szkolne, które przekazane będą najbardziej potrzebującym dzieciom w Bydgoszczy i okolicach wywołają uśmiech na ich twarzach - mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Akcja „I Ty wspieraj innych" miała na celu wsparcie bydgoskiej edycji kampanii „Tornister Pełen Uśmiechów" organizowanej przez Caritas Diecezji Bydgoskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA