PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers International firmą roku w kategorii zarządcy nieruchomości

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 kwi 2013 13:51

Colliers International firmą roku w kategorii zarządcy nieruchomości

Firma Colliers International został nagrodzony w dwóch kategoriach konkursu CEE Quality Awards za rok 2012. Jury konkursu przyznało Colliers tytuł Agencji Roku w kategorii powierzchni magazynowych (Industrial Agency of the Year) oraz Firmy Roku w kategorii zarządcy nieruchomości (Property Management Company of the Year).

REKLAMA

Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród 10-tej jubileuszowej edycji konkursu miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 23 kwietnia w kulturalno-artystycznym centrum Soho Factory na warszawskiej Pradze.

Nagrody przyznawane są za wyniki biznesowe firm oraz kluczowe osiągnięcia mające wpływ na kondycje rynku nieruchomości komercyjnych w Europie. Wyboru zwycięzców dokonuje jury złożone z reprezentantów czołowych firm związanych z rynkiem nieruchomości w regionie Europy Środkowej, Południowej i Wschodniej, w tym między innymi przedstawicieli deweloperów, inwestorów, banków oraz firm konsultingowych.

Zgodnie z danymi rynkowymi transakcje zawarte przez nagrodzony zespół powierzchni magazynowych Colliers International stanowią 44 proc. wszystkich transakcji reprezentacji najemcy zawartych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W całym regionie CEE Colliers International przeprowadził w ubiegłym roku 123 transakcje. Polski zespół z 56 proc. udziałem w rynku jest niekwestionowanym liderem i prowadzi w rankingach niezmiennie od 2009 roku. W 2012 roku zespół zamknął 85 transakcji najmu i sprzedaży, których całkowity wolumen wyniósł prawie 550 000 mkw.

Kolejny wygrany na gali CEEQA, Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers pokonal konkurencję już po raz drugi z rzędu. Dział ma w swoim portfolio 1 milion mkw. powierzchni komercyjnych w Europie Wschodniej, z czego prawie 50 proc. znalazło się w zarządzaniu firmy w przeciągu ostatniego roku. W tym czasie do portfolio Colliers dołączyły m.in. Warszawskie Centrum Finansowe oraz Platinium Business Park.

Gala, którą zorganizowało CEE Insight Forum przy współpracy z Financial Times, przyciągnęła blisko 600 gości z 50 krajów. Nagrody przyznano liderom branży nieruchomości komercyjnych: najlepszym projektom i firmom oraz profesjonaliście roku.

- Nagrody w konkursie CEE Quality Awards są przyznawane przez naszych klientów, więc tytuł Agencji Roku w kategorii powierzchni magazynowych oraz Firmy Roku w kategorii zarządzania nieruchomościami jest dla nas niezwykle cenny. Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom biznesowym za zaufanie oraz współpracę i stanowi to dla nas zobowiązanie, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony i dumny z Colliers, który nieprzerwanie od 2005 roku jest nagradzany w konkursie CEEQA Awards w różnych kategoriach - komentuje Hadley Dean, Partner Zarządzający Colliers International w Europie Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA