PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cushman & Wakefield Najlepszą Agencją Nieruchomości 2011 r.

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 gru 2011 16:23

Znany w Europie Środkowej magazyn poświęcony nieruchomościom „Construction and Investment Journal" (CIJ) przyznał firmie Cushman & Wakefield tytuł Najlepszej Agencji Nieruchomości 2011 r. w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

REKLAMA

Nagrody CIJ Awards są przyznawane od 2000 r. w dowód uznania osiągnięć we wszystkich kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym między innymi doradcom, deweloperom, architektom, inwestorom, pośrednikom i firmom finansowym. Wyboru zwycięzców dokonują przedstawiciele branży nieruchomości działający w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech pod nadzorem PWC, co pozwala zapewnić całkowitą bezstronność i przejrzystość.

Biuro firmy Cushman & Wakefield na Węgrzech otrzymało nagrodę dla Najlepszej Agencji Nieruchomości po raz czwarty. Wyróżnienie Firmie Cushman & Wakefield przyznano również tytuł Najlepszej Firmy Zarządzającej Nieruchomościami na Węgrzech w 2011 r.

Charles Taylor, Dyrektor Zarządzający firmy Cushman & Wakefield na Węgrzech, powiedział: - To wielki zaszczyt zdobyć nagrodę dla Najlepszej Agencji Nieruchomości nie tylko na Węgrzech, ale także w Czechach, Słowacji i Polsce. Firma Cushman & Wakefield cały czas dąży do zapewnienia klientom w Europie Środkowej usług na najwyższym poziomie i cieszymy się, że w tym roku nasze wysiłki zostały docenione. Z radością przyjęliśmy także tytuł Najlepszej Firmy Zarządzającej Nieruchomościami na Węgrzech. Obie te nagrody są efektem naszego zaangażowania w trudnych warunkach rynkowych.

Firma Cushman & Wakefield zatrudnia ponad 350 osób w biurach na Węgrzech oraz w Czechach, Polsce i Słowacji, które w bieżącym roku doprowadziły do wynajęcia prawie 1,8 mln mkw. powierzchni. Pracownicy firmy zarządzają także nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 1,5 mln mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA