PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cushman & Wakefield Najlepszą Agencją Nieruchomości 2011 r.

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 gru 2011 16:23

Znany w Europie Środkowej magazyn poświęcony nieruchomościom „Construction and Investment Journal" (CIJ) przyznał firmie Cushman & Wakefield tytuł Najlepszej Agencji Nieruchomości 2011 r. w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

REKLAMA

Nagrody CIJ Awards są przyznawane od 2000 r. w dowód uznania osiągnięć we wszystkich kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym między innymi doradcom, deweloperom, architektom, inwestorom, pośrednikom i firmom finansowym. Wyboru zwycięzców dokonują przedstawiciele branży nieruchomości działający w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech pod nadzorem PWC, co pozwala zapewnić całkowitą bezstronność i przejrzystość.

Biuro firmy Cushman & Wakefield na Węgrzech otrzymało nagrodę dla Najlepszej Agencji Nieruchomości po raz czwarty. Wyróżnienie Firmie Cushman & Wakefield przyznano również tytuł Najlepszej Firmy Zarządzającej Nieruchomościami na Węgrzech w 2011 r.

Charles Taylor, Dyrektor Zarządzający firmy Cushman & Wakefield na Węgrzech, powiedział: - To wielki zaszczyt zdobyć nagrodę dla Najlepszej Agencji Nieruchomości nie tylko na Węgrzech, ale także w Czechach, Słowacji i Polsce. Firma Cushman & Wakefield cały czas dąży do zapewnienia klientom w Europie Środkowej usług na najwyższym poziomie i cieszymy się, że w tym roku nasze wysiłki zostały docenione. Z radością przyjęliśmy także tytuł Najlepszej Firmy Zarządzającej Nieruchomościami na Węgrzech. Obie te nagrody są efektem naszego zaangażowania w trudnych warunkach rynkowych.

Firma Cushman & Wakefield zatrudnia ponad 350 osób w biurach na Węgrzech oraz w Czechach, Polsce i Słowacji, które w bieżącym roku doprowadziły do wynajęcia prawie 1,8 mln mkw. powierzchni. Pracownicy firmy zarządzają także nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 1,5 mln mkw.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA