PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dni Ubezpieczonego w Poznań City Center

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 paź 2015 16:46

Dni Ubezpieczonego w Poznań City Center Dni Ubezpieczonego w Poznań City Center

Sprawdzenie kapitału początkowego czy odprowadzanych składek jest możliwe, dzięki posiadaniu konta PUE (Platformy Usług Elektronicznych). W chwili obecnej korzysta z niej już milion Polaków. Od najbliższego czwartku (7-9.10) w ramach akcji „Dni Ubezpieczonego” w Poznań City Center stanie stanowisko ekspertów ZUS. Specjaliści będą pomagać w założeniu kont PUE, a także informować o wprowadzanych udoskonaleniach np. e-zwolnieniach.

REKLAMA

W ramach „Dni Ubezpieczonego” w Poznań City Center na poziomie 2. stanie dedykowane stanowisko, gdzie dyżur będzie naprzemiennie pełniło dwóch ekspertów z poznańskiego oddziału ZUS. Wszyscy, którzy od 7 do 9 października odwiedzą Centrum będą mogli dowiedzieć się, jak funkcjonuje platforma PUE, a także założyć indywidualne konto. Wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości i pamiętać adres swojej poczty elektronicznej. Dodatkowo poznaniacy będą mogli uzyskać wszelkie informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach. Eksperci opowiedzą również o wprowadzanych od 1 stycznia 2016r. udoskonaleniach systemu, np. e- zwolnieniach oraz korzyściach z tego płynących. Pracownicy ZUS podpowiedzą również, jak czytać informacje o stanie konta ubezpieczonego, a także wyjaśnią wszelkie wątpliwości dot. wyliczania kapitału początkowego.

- Od najbliższego czwartku w naszym Centrum po raz kolejny pojawią się eksperci z poznańskiego oddziału ZUS. W kilka minut pomogą założyć konto PUE, które umożliwi bezproblemowe załatwianie spraw urzędowych drogą elektroniczną. Zapraszamy wszystkich poznaniaków do skorzystania z bezpłatnej pomocy specjalistów - komentuje Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum.

Eksperci z poznańskiego ZUS będą czekać 7 - 9.10 w godzinach 09.00 - 17.00 na poziomie 2 (między sklepami Reserved i 4F) Poznań City Center.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA