PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dzień ratownictwa medycznego w Centrum Kowale

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 cze 2014 16:41

Dzień ratownictwa medycznego w Centrum Kowale

Jak się zachować, gdy jesteśmy świadkami wypadku? Jak pomóc najbliższym, gdy ich zdrowie lub życie jest narażone na niebezpieczeństwo? Odpowiedzi m.in. na te pytania będzie można poznać 14 czerwca w Centrum Kowale, podczas Dnia ratownictwa medycznego.

REKLAMA

Ratownicy medyczni poprowadzą pokazy i szkolenia ratownictwa medycznego i wyjaśnią zasady udzielania pierwszej pomocy. Będzie można dowiedzieć się jak poprawnie wykonać resuscytację krążeniowo - oddechową, jak wezwać służby ratunkowe i co powinno znaleźć się w podręcznej apteczce.

Dodatkowo każdy z uczestników Dnia ratownictwa medycznego w Centrum Kowale otrzyma informator z podanymi numerami alarmowymi oraz opisanymi zasadami udzielania pierwszej pomocy.Dla najmłodszych będą przygotowane edukacyjne kolorowanki i naklejki, dzięki którym dzieci też będą mogły aktywnie uczestniczyć w szkoleniach i zdobywać nowe umiejętności. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA