PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo Investment najchętniej polecaną marką

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 gru 2011 12:20

Spółka Echo Investment znalazła się na 1. miejscu zestawienia „Stopa referencji" wchodzącego w skład rankingu „Najcenniejsze Polskie Marki" opracowanym przez redakcję „Rzeczpospolitej".

REKLAMA

Wskaźnik referencji określa gotowość klientów - użytkowników marki - do polecania jej swoim znajomym i bliskim. W zestawieniu „Stopa referencji" znalazło się 60 czołowych polskich marek.

W zestawieniu generalnym „Wartości Marek" spółka Echo Investment zajęła 165. miejsce i awansowała o 8 miejsc w porównaniu do zeszłego roku. Echo pojawiło się też w zestawieniu firm z branży usługowej i deweloperskiej zajmując 13 miejsce.

Ranking „Rzeczpospolitej" opracowany został na podstawie przychodów ze sprzedaży i zebranych opinii respondentów, określających znajomość danej marki i gotowość do polecania jej innym.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała blisko 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA