PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ekologiczna akcja Eurocentrum podsumowana. Rowerowy licznik pokazał 5500 km

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 lip 2015 13:11

Ekologiczna akcja Eurocentrum podsumowana. Rowerowy licznik pokazał 5500 km

Sukcesem zakończyła się akcja Eurocentrum pod hasłem „Bike to Work” promująca dojazd do pracy swoimi rowerami. Pracownicy biur przez miesiąc pokonali łącznie ponad 5500 kilometrów. A zwycięzca akcji w 20 dni przejechał łącznie aż 420 kilometrów!

REKLAMA

Firma Capital Park, zarządca Eurocentrum od 8 czerwca br. zachęcała wszystkich najemców do przyjazdów do pracy na swoich rowerach. Przez cały miesiąc najbardziej aktywni byli pasjonaci jednośladów z firmy PM Group. To jej pracownicy przejechali w drodze do pracy najwięcej kilometrów. Akcja spotkała się z poparciem środowisk rowerowych, m.in. Biura Pełnomocnika m.st. Warszawy ds. Komunikacji Rowerowej.

- W akcji „Bike to Work” wzięło udział łącznie aż 14 proc. pracowników PM Group. Sam zwycięzca przez 20 dni przejechał w drodze do swojej firmy 420 kilometrów! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ta inicjatywa spotkała się z tak dobrym przyjęciem przez pracowników Eurocentrum. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się pobić ten wynik – mówi Anna Durzyńska, PR i Marketing Manager Grupy Capital Park, właściciela i zarządcy obiektu.

„Bike to Work” zakończyło się do 3 lipca br. W ramach akcji zorganizowano m.in. rowerowe środy z bezpłatnym serwisem sprzętu, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, rozdawano smoothie z Daily Caffee oraz jabłka. Finałem akcji było śniadanie rowerowe dla tych, którzy danego dnia przyjechali do pracy na swoim jednośladzie.

Eurocentrum posiada 210 miejsc postojowych dla rowerów, zarówno przed budynkiem, jak i w garażu podziemnym, 2 samoobsługowe stacje naprawy rowerów, a także 22 przebieralnie i natryski dla rowerzystów. Dodatkowo, dzięki dofinansowaniu Grupy Capital Park, przed budynkiem została uruchomiona stacja rowerów miejskich – Veturilo. Również pracownicy Eurocentrum promują ekologiczny tryb życia – ochrona porusza się na ekologicznym, elektrycznym rowerze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA