PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Piła chce wspierać lokalny biznes

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 mar 2014 15:35

Galeria Piła chce wspierać lokalny biznes

Piła to kolejne miasto, w którym odbędzie się konferencja dla przedsiębiorców pt. Progress dla Biznesu. Organizatorem i pomysłodawcą cyklu biznesowo-edukacyjnych spotkań dla przedstawicieli lokalnych firm jest Rank Progress, inwestor nowo powstającej Galerii Piła. Podczas spotkania pilscy przedsiębiorcy poznają m.in. możliwości finansowania małych i średnich firm, specyfikę systemu franczyzowego, zasady współpracy z centrum handlowym, a także pomysły na prowadzenie biznesu, jakie oferują międzynarodowe sieci handlowe.

REKLAMA

Spotkanie, które odbędzie się 12. marca o godz. 10:00 w pilskim Inwest Parku, skierowane jest do osób, które prowadzą już swoją własną firmę w branży handlowo-usługowej, ale także do tych, którzy dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej. Podczas konferencji organizowanej przez Rank Progress we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Pile, Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz pilskim Inwest Parkiem, zostaną omówione, m.in. możliwości wsparcia przedsiębiorców i osób zainteresowanych własnym biznesem, specyfika systemu franczyzowego, a także zasady współpracy z centrum handlowym.

- Podczas konferencji przedstawimy programy wsparcia finansowego, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy i bezrobotni, a które mają przyczynić się do rozwoju firm w naszym mieście. Mimo dużej ilości dostępnych informacji na temat takich programów, wiele osób nie wie jak one funkcjonują i jak można się do nich zgłosić. Tego typu akcje, które promują aktywność gospodarczą, są bardzo potrzebne - mów Ewa Dorna, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pile.

W ramach spotkania Progress dla Biznesu przedstawiciele Rank Progress zapoznają gości ze specyfiką Galerii Piła oraz możliwościami prowadzenia małej i średniej działalności gospodarczej w obiekcie. Konferencja to również okazja do nawiązania relacji biznesowych
z międzynarodowymi sieciami handlowymi, które działają w Polsce. Przedstawiciele znanych marek przybliżą zasady współpracy w ramach systemu franczyzowego. Podczas spotkania w Inwest Parku przewidziano także indywidualne konsultacje przedsiębiorców z przedstawicielami Działu Komercjalizacji Rank Progress, sieci handlowych oraz lokalnych banków.

- Celem spotkania jest promowanie aktywności gospodarczej i wsparcie rozwoju lokalnej branży handlowej i usługowej, ale także zachęcenie mieszkańców Piły do aktywności w tworzeniu własnych, małych firm. Jedną z opcji, jaką oferujemy przedsiębiorcom jest właśnie rozwój swojego biznesu w Galerii Piła - mówi Łukasz Gruszczyński, dyrektor marketingu Rank Progress SA. - W konferencji wezmą udział m.in. przedstawiciele lokalnych banków oraz sieci franczyzowych, którzy omówią mechanizmy współpracy z dużymi firmami handlowymi. Dodatkowo wspólnie zastanowimy się, jakimi sposobami można sfinansować działalność gospodarczą - dodaje.

Patronem programu Progress dla Biznesu jest Polska Rada Centrów Handlowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA