PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jones Lang LaSalle partnerem strategicznym Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL)

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 lut 2013 14:15

Jones Lang LaSalle partnerem strategicznym Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL)

Jones Lang LaSalle została wybrana ponownie Partnerem Strategicznym Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce. ABSL jest wiodącą organizacją branżową zrzeszającą centra usług wspólnych (Shared Service Centers, SSC), outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing, BPO), outsourcingu IT (Information Technology Outsourcing, ITO), centra badawczo-rozwojowe (Research&Development, R&D) oraz firmy wspierające rozwój sektora.

REKLAMA

- Uważnie podejmujemy decyzję o wyborze partnerów strategicznych naszej organizacji. Stawiamy na firmy, które nie tylko są liderami w swoich branżach, ale mają również szerokie doświadczenie we współpracy z firmami sektora nowoczesnych usług dla biznesu oraz swoimi działaniami przyczyniają się do jego promocji i rozwoju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa strategicznego z Jones Lang LaSalle i na 2013 planujemy intensyfikację wspólnych działań oraz szereg nowych inicjatyw, na terenie całej Polski - powiedział Jacek Levernes, Prezes ABSL, Wiceprezes HP GBS EMEA, Członek Zarządu HP Europa.

Jones Lang LaSalle wspiera ABSL od początków jego działania, a funkcję strategicznego partnera i konsultanta ds. nieruchomości będzie pełnić po raz drugi z rzędu. W ramach współpracy firma m.in. promuje ABSL w kontaktach z partnerami zewnętrznymi, uczestniczy w roli doradcy w zebraniach Zarządu, konferencjach i spotkaniach przedstawicieli branży na terenie całej Polski, przedstawia najnowsze badania oraz dostarcza analizy rynkowe do raportów ABSL dotyczących szeroko pojętego sektora, a także pomaga w ich promocji w kraju i zagranicą.

- Cieszymy się, że po raz kolejni zostaliśmy wybrani Partnerem Strategicznym ABSL w obszarze nieruchomości. ABSL jest wiodącą organizacją w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, działającą w tak ważnych dla gospodarki sektorach jak BPO, offshoring i outsourcing. Polska jest jedną z kluczowych na świecie destynacji dla tego typu projektów, a Jones Lang LaSalle w ramach swojej działalności w regionie CEE świadczy usługi doradztwa na rzecz wielu organizacji, które podjęły lub zamierzają podjąć strategiczne decyzje dotyczące właśnie nowej lokalizacji dla swojego biznesu. Kontynuacja współpracy z ABSL dodatkowo potwierdza nasze zaangażowanie w usługi doradztwa oraz mocną ekspertyzę w obrębie sektora - komentuje John Duckworth, Dyrektor Zarządzający Jones Lang LaSalle w Europie Środkowo - Wschodniej.

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders in Poland, ABSL) to organizacja branżowa reprezentująca sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. ABSL powstał 21 maja 2009 r. z inicjatywy największych firm działających w branży takich, jak Capgemini, Hewlett - Packard, IBM, Infosys, Thomson Reuters, UBS oraz wielu innych. ABSL jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk wewnątrz branży. Partnerami Związku są wiodące, zarówno polskie, jak i europejskie organizacje branżowe. ABSL współpracuje również z Ministerstwem Gospodarki oraz Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), przedstawicielami miast oraz regionów oraz agencjami wspierającymi inwestorów zagranicznych. Obecnie Członkami ABSL jest ponad 70  firm sektora oraz ponad 200 managerów wyższego szczebla z 15 polskich miast. Firmy zrzeszone w ABSL odpowiadają za ok. 60% ogólnego zatrudnienia w branży w kraju. Na początku grudnia 2012 r. zatrudnienie w centrach usług dla biznesu międzynarodowych firm przekroczyło 100 tys.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA