PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jones Lang LaSalle wyróżniony w plebiscycie Euromoney

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 lis 2013 15:05

Jones Lang LaSalle zdobył tytuł Najlepszej Firmy Doradczej ogółem w segmencie nieruchomości, a także Najlepszej Firmy Doradczej w obszarze wynajmu powierzchni w Europie Środkowo - Wschodniej, w dziewiątej edycji dorocznego globalnego rankingu Real Estate Survey, przeprowadzanego przez międzynarodowy magazyn finansowy Euromoney.

REKLAMA

- Wyróżnienie ze strony Euromoney jest dalszym potwierdzeniem unikalnej ekspertyzy Jones Lang LaSalle, jak również głębokiego zrozumienia rynku oraz potrzeb i oczekiwań naszych klientów - powiedział Richard Batten, członek zarządu Jones Lang LaSalle w regionie EMEA.

Eksperci Euromoney wyróżnili ponadto oddziały Jones Lang LaSalle w Polsce i Chorwacji. Za najlepsze w naszym kraju uznano zespoły świadczące usługi z zakresu analizy rynku i doradztwa, a także wycen nieruchomości. Z kolei Chorwacja została uznana za najlepszy kraj w kategorii ogólnej, a także w kategorii wynajmu powierzchni, wyceny i badań rynku. Łącznie, w tegorocznej ankiecie Euromoney Jones Lang LaSalle otrzymał 57 najwyższych wyróżnień (dla oddziałów na całym świecie, z czego 36 przypadło na kraje regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

- Nagroda Euromoney to dla nas wielkie wyróżnienie oraz wyraz zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Cieszymy się, że nasza wiedza rynkowa, ale także konsekwencja we wdrażaniu najwyższych standardów etycznych w codziennej pracy oraz dbałość o satysfakcję klientów przy jednoczesnym zachowaniu niezależności rzeczoznawcy majątkowego zostały docenione - powiedziała Małgorzata Żółtowska, dyrektor regionalny Działu Wycen w Europie Środkowo-Wschodniej, Jones Lang LaSalle.

Euromoney Real Estate Survey to jeden z najważniejszych rankingów w sektorze nieruchomości na świecie. Tegoroczne, już 9 - te, badanie rozpoczęło się w marcu, a wzięli w niej udział pracownicy sektora bankowego wyższego szczebla, deweloperzy, menedżerowie ds. inwestycji, klienci korporacyjni i firmy doradcze w ponad 70 krajach. Z ponad 2 000 zebranych opinii, była to największa do tej pory edycja Euromoney Real Estate Survey.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA