PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kampania Ekoodpowiedzialni w Centrach Handlowych Auchan

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 mar 2014 16:04

Kampania Ekoodpowiedzialni w Centrach Handlowych Auchan

Immochan rozpoczęło ogólnopolską kampanię Ekoodpowiedzialni, która ma na celu promowanie wśród najmłodszych ekologicznego stylu życia. Kampania prowadzona będzie w kolejne weekendy, od marca do maja 2014 r. we wszystkich 22. Centrach Handlowych Auchan.

REKLAMA

Kampania Ekoodpowiedzialni ma na celu promowanie troski o środowisko naturalne. Ma charakter edukacyjny i jest adresowana przede wszystkim do najmłodszych. Podczas gier, quizów i zabaw, najmłodsi dowiedzą się między innymi, jak oszczędzać wodę, prąd oraz prawidłowo segregować odpady.

„Podczas akcji „Ekoodpowiedzialni" chcemy pokazać uczestnikom, że wystarczy niewielka zmiana codziennych zwyczajów związanych z użyciem wody i energii, aby nasze działania były bardziej ekologiczne, a kwoty na rachunkach za media znacząco zmalały. Zdecydowaliśmy się skierować naszą kampanię do najmłodszych, ponieważ dzieci nie tylko chętnie angażują się w zabawy edukacyjne, lecz również chętnie przekazują wiedzę dorosłym" - mówi Aleksandra Dubrawska, dyrektor ds. eksploatacji Immochan.

W trakcie spotkań odbywających się w galeriach handlowych najmłodsi będą mogli wziąć udział w planszowej ekogrze oraz zajęciach plastycznych, podczas których będą mogły utrwalić wiedzę na temat odpowiedzialnych zachowań. Zarówno dzieci, jak ich rodzice otrzymają materiały informacyjne, które ułatwią wcielanie w życie wiedzy zdobytej w trakcie spotkań. Każdy otrzyma również naklejkę z kodem QR, który przekieruje zainteresowanych do specjalnego serwisu z informacjami na temat ekologii.

Inauguracja kampanii prowadzonej przez Immochan pod hasłem Ekoodpowiedzialni nastąpiła w miniony weekend - 1. marca w Centrum Handlowym Auchan Swadzim i 2. marca w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA