PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kampania Ekoodpowiedzialni w Centrach Handlowych Auchan

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 mar 2014 16:04

Kampania Ekoodpowiedzialni w Centrach Handlowych Auchan

Immochan rozpoczęło ogólnopolską kampanię Ekoodpowiedzialni, która ma na celu promowanie wśród najmłodszych ekologicznego stylu życia. Kampania prowadzona będzie w kolejne weekendy, od marca do maja 2014 r. we wszystkich 22. Centrach Handlowych Auchan.

REKLAMA

Kampania Ekoodpowiedzialni ma na celu promowanie troski o środowisko naturalne. Ma charakter edukacyjny i jest adresowana przede wszystkim do najmłodszych. Podczas gier, quizów i zabaw, najmłodsi dowiedzą się między innymi, jak oszczędzać wodę, prąd oraz prawidłowo segregować odpady.

„Podczas akcji „Ekoodpowiedzialni" chcemy pokazać uczestnikom, że wystarczy niewielka zmiana codziennych zwyczajów związanych z użyciem wody i energii, aby nasze działania były bardziej ekologiczne, a kwoty na rachunkach za media znacząco zmalały. Zdecydowaliśmy się skierować naszą kampanię do najmłodszych, ponieważ dzieci nie tylko chętnie angażują się w zabawy edukacyjne, lecz również chętnie przekazują wiedzę dorosłym" - mówi Aleksandra Dubrawska, dyrektor ds. eksploatacji Immochan.

W trakcie spotkań odbywających się w galeriach handlowych najmłodsi będą mogli wziąć udział w planszowej ekogrze oraz zajęciach plastycznych, podczas których będą mogły utrwalić wiedzę na temat odpowiedzialnych zachowań. Zarówno dzieci, jak ich rodzice otrzymają materiały informacyjne, które ułatwią wcielanie w życie wiedzy zdobytej w trakcie spotkań. Każdy otrzyma również naklejkę z kodem QR, który przekieruje zainteresowanych do specjalnego serwisu z informacjami na temat ekologii.

Inauguracja kampanii prowadzonej przez Immochan pod hasłem Ekoodpowiedzialni nastąpiła w miniony weekend - 1. marca w Centrum Handlowym Auchan Swadzim i 2. marca w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA