PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kiermasz wyrobów warsztatów terapii zajęciowej w Focus Mall Rybnik

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 gru 2011 20:25

Focus Mall w Rybniku, galeria rozrywkowo-handlowa wchodząca w skład sieci centrów Focus Mall w Polsce, zaprasza w dniach 16-18 grudnia br. na piąty kiermasz świąteczny.

REKLAMA

Na stoiskach oferowane będą wyroby uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej nr 1 i nr 2 z Rybnika, WTZ Czerwionki-Leszczyn oraz podopiecznych Stowarzyszenia „Oligos" z Rybnika.

- Angażowanie się w działalność na rzecz integracji jest jedną z najważniejszych aktywności prospołecznych prowadzonych przez galerię Focus Mall Rybnik. Naszym oczkiem w głowie są kiermasze świąteczne. Pierwszy odbył się przed Bożym Narodzeniem w 2009 r. Spotkał się z tak gorącym przyjęciem rybniczan, że do tej pory zorganizowaliśmy już cztery kiermasze zarówno przed Bożym Narodzeniem jak i Wielkanocą. Takie spotkania pozwalają przełamać lęki i uprzedzenia związane z kontaktami z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i pokazać je jako uzdolnionych twórców - mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej m.in. siecią galerii Focus Mall w Polsce.

Stoiska rozstawione będą w godzinach 9:00-20.00 na parterze galerii. Znajdą się na nich m.in. niepowtarzalne ozdoby i stroiki świąteczne, kartki, wyroby z ceramiki oraz biżuteria artystyczna.

Focus Mall zbudowany jest w centrum Rybnika przy głównym deptaku. To zrewitalizowany stary browar. Centrum liczy 42 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 18 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej 85 sklepów i punktów usługowych oraz 7-salowe Multikino. Obiekt został oddany do użytku 5 września 2007 roku. Główni najemcy obiektu to: Alma, Multikino, Mix Electronics, C&A, Empik, Smyk, Reserved i New Yorker.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA