PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Laur Klienta dla Galerii Victoria

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 maj 2014 10:32

Laur Klienta dla Galerii Victoria

Galeria Victoria została laureatem w jednym z najbardziej rozpoznawalnych plebiscytów konsumenckich w Polsce - „Laur KlientaKonsumenta" organizowanym przez wydawnictwo Rzecz o Biznesie. O zwycięstwie zadecydowali klienci, którzy w internetowym i telefonicznym głosowaniu mieli okazję wybrać najlepsze centrum handlowe na dolnym śląsku.

REKLAMA

Laur Konsumenta/Klienta to organizowany od 9. lat ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach, na podstawie plebiscytu na grupie respondentów. Plebiscyt wyłania najpopularniejsze produkty i usługi w Polsce. W tym roku plebiscyt „Laur Klienta/Konsumenta" przeprowadzony został w kategorii „Regionalne galerie handlowane zlokalizowane w woj. dolnośląskim", a srebrne godło 2014 w rankingu popularności w swojej grupie zdobyła Galeria Victoria w Wałbrzychu.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom, którzy swój głos oddali właśnie na Victorię. Wyróżnienie ma dla nas ogromne znaczenie, gdyż to właśnie klienci, na których najbardziej nam zależy dokonali wyboru. Już od ponad 3. lat nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszej oferty handlowej, udogodnień dla klientów i nagradzania ich lojalności. Takie nagrody stanowią dodatkową motywację do dalszej pracy oraz udowadniają iż standard naszej pracy jest coraz wyższy i podąża w dobrym kierunku - mówi Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria w Wałbrzychu.

Galeria Victoria, która jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, została otworzona w 2010 roku. Obiekt ma powierzchnię 43 000 mkw., na której znajduje się pierwsze w Wałbrzychu wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie, a także sklepy znanych polskich i międzynarodowych marek. W ramach kompleksu, wiosną 2011 r. został otworzony park handlowy, który znacząco wzbogacił ofertę Galerii Victoria. Dużą atrakcję stanowi także znajdujący się na terenie centrum amfiteatr, będący latem miejscem plenerowych koncertów oraz popularnego w okresie zimowym lodowiska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA