PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marka Factory z tytułem Created in Poland Superbrands

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 gru 2013 11:28

Marka Factory jest jedną z najchętniej polecanych przez konsumentów marek - dowodzi badanie konsumenckie przeprowadzone przez Superbrands. W badaniu mierzono wspomaganą znajomość marki oraz wizerunek.

REKLAMA

W przeprowadzonym badaniu udział wzięło 15 tysięcy konsumentów. Ich zadaniem było wskazanie, które spośród przedstawionych za pomocą logotypów marek są im znane i na ile byliby skłonni je polecić swoim bliskim. Na podstawie wyników badania stworzono wskaźnik, uwzględniający zarówno znajomość, jak i gotowość do polecania w ramach danej kategorii. Tytuł Created in Poland Superbrands otrzymały wyłącznie najsilniejsze marki w swojej kategorii.

Organizacja Superbrands to niezależna jednostka promująca ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację marek, które osiągnęły rynkowy sukces. Organizacja powstała w Wielkiej Brytanii w 1994 roku. W Polsce projekt Superbrands jest prowadzony od 2005 roku.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz pięć w Polsce - Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64 500 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA