PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mercure udowodnił teorię sześciu przyjaciół

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 maj 2015 07:36

Mercure udowodnił teorię sześciu przyjaciół

Marka Mercure zakończyła ostatni etap projektu The Six Friends Theory, który miał za zadanie sprawdzić powszechnie znaną tezę, która zakłada, że od dowolnej osoby na świecie dzieli nas maksymalnie sześć osób.

REKLAMA

W wyniku ogłoszonego w mediach społecznościowych castingu wyłoniona została zwyciężczyni, 21-letnia Włoszka Ludovica Loda. Wygrała podróż dookoła świata szlakiem hoteli należących do sieci hoteli Mercure, której celem było m.in. spotkanie z Nigelem, Aborygenem z plemienia Bundjalung w Australii. Podczas kolejnych etapów podróży Ludovica miała okazję poznać kolejne pięć osób łączących ją z nim, w ten sposób pokazując całemu światu, że teoria sześciu przyjaciół jest prawdziwa! Dodatkowo Mercure wraz z TNS Sofres przeprowadził interesujące badanie na temat przyjaźni.

Casting do podróży życia z marką Mercure

W pierwszym etapie projektu „The Six Friends Theory”, wyłoniona została osoba z dowolnego miejsca na świecie, która miała zostać zabrana na spotkanie z Aborygenem z plemienia Bundjalung w Australii. Celem tej podróży było sprawdzenie tezy, że te dwie osoby dzieli jedynie sześć stopni oddalenia! Internauci oddawali głosy na facebookowej stronie marki Mercure, a następnie 25 lutego jury wyłoniło zwyciężczynię, którą została Ludovica Loda - 21-letnia Włoszka, pasjonatka podróży i przygód.

Dookoła świata szlakiem przyjaciół

Ludovica wróciła już z 46-dniowej podróży dookoła świata szlakiem hoteli marki Mercure i podzieliła się z członkami społeczności „Six Friends” wrażeniami z niesamowitej przygody, opisując spotkania, odkrycia, wycieczki i wyjątkowe doświadczenia. Trasa jej podróży wyznaczona została przez kraje ojczyste pięciu przyjaciół łączących ją z Nigelem – Aborygenem z plemienia Bundjalung w Australii. Wyruszyła z Rzymu, następnie zatrzymała się w hotelach Mercure w Paryżu, Berlinie, Londynie, Rio, Nelspruit w RPA i na Bali, a swoją niebywałą podróż zakończyła w Byron Bay w Australii! Tym samym w ciągu 46 dni pokonała trasę długości 31 599 km. Jej wycieczka obfitowała w emocjonujące wydarzenia i odkrycia, jak na przykład lekcje graffiti w Paryżu, dzikie noce w Berlinie, lekcje samby w Rio, zajęcia z biwakowania w RPA i wiele, wiele innych!

Trasa pełna miłych niespodzianek

Co ciekawe, Ludovica nie miała pojęcia, jak wygląda cała trasa jej podróży. Na każdym etapie była witana przez pracownika sieci Mercure pełniącego rolę jej przewodnika oraz spotykała kolejnego przyjaciela, który informował ją o następnym celu. Przez cały czas przygody i spotkania Ludovicy rejestrował filmowiec Jean-François Julian.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA