PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

OBI ufundowało mieszkanie swojemu klientowi

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 wrz 2013 18:26

Znamy już laureata loterii „Zrób zakupy w OBI i wygraj mieszkanie", w której do wygrania było własne M o wartości 300.000 zł. Jest nim 58-letni Pan Zdzisław z Gdyni, który 19 września odebrał symboliczny czek z rąk Adama Rosińskiego, członka zarządu OBI w Polsce. Szczęśliwym marketem okazał się OBI przy ul. Kcyńskiej 27 w Gdyni. Zgłoszenie Pana Zdzisława zostało wylosowane spośród 400 000 innych.

REKLAMA

Historia zakupów Pana Zdzisława w OBI, dzięki którym stał się posiadaczem własnego mieszkania była dość standardowa. Pan Zdzisław podczas pielęgnacji żywopłotu w ogrodzie, spadł z drabiny i połamał nożyce. Aby dokończyć zamierzone prace wybrał się do OBI po nowy sprzęt. Ten zbieg okoliczności, jak powiedział: Przyniósł mu ogromne szczęście, bo nigdy wcześniej nic nie wygrał. Swoje zwycięstwo obiecał solidnie świętować.

- Loteria „Zrób zakupy w OBI i wygraj mieszkanie", została zainspirowana sukcesem programu „Bitwa o dom", którego OBI jest Sponsorem już po raz drugi z rzędu. Była to pierwsza loteria w historii OBI w Polsce o tak wysokiej wygranej, ale nie pierwszy i z pewnością nie ostatni konkurs dla naszych klientów, który organizujemy - powiedział Adam Rosiński, członek zarządu OBI w Polsce.

Warunkiem odbioru nagrody w konkursie „Zrób zakupy w OBI i wygraj mieszkanie" jest wybranie i wskazanie mieszkania, którego zakup zostanie opłacony przez Organizatora loterii. Pan Zdzisław najprawdopodobniej zdecyduje się na nadmorską nieruchomość w pobliskim Władysławowie, gdzie wraz z rodziną będzie mógł spędzać szczęśliwe chwile swojej emerytury.

W dniu 18. września ruszyła kolejna loteria OBI, w której do wygrania jest Subaru XV o wartości blisko 100 000 zł. Nagroda zostanie wylosowana wśród Klientów marketów OBI, którzy zrobią zakupią produkty wybranych marek o minimalnej wartości 100 zł, wypełnią kupon loterii i zarejestrują się na stronie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA