PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pasaż Grunwaldzki z nową stroną internetową

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lip 2013 13:14

Pasaż Grunwaldzki z nową stroną internetową

Nowoczesny layout, większa funkcjonalność i przejrzystość - to główne efekty zmian wprowadzonych na stronie internetowej wrocławskiego centrum handlowo-rozrywkowego Pasaż Grunwaldzki. Nowa odsłona witryny wystartowała wraz z początkiem lipca.

REKLAMA

- Zmiany na stronie internetowej Pasażu Grunwaldzkiego miały na celu przede wszystkim odświeżenie i lepsze dopasowanie witryny do potrzeb klientów. - Zależało nam na zwiększeniu przejrzystości i ułatwieniu nawigacji tak, aby serwis był prosty w obsłudze oraz maksymalnie przyjazny użytkownikowi. Sprawdziliśmy również, które elementy są najbardziej interesujące i przydatne dla osób odwiedzających stronę Pasażu i ułatwiliśmy dostęp do nich - mówi Agnieszka Lis, manager ds. marketingu CHR Pasaż Grunwaldzki.

Prace prowadzone przez agencję Eura7 objęły m.in. unowocześnienie szaty graficznej, zaprojektowanie bardziej klarownego i spójnego układu treści oraz wprowadzenie nowych funkcji. Przygotowano dodatkowy dział poświęcony udogodnieniom oferowanym klientom zawierający m.in. informacje o parkingu, stojakach rowerowych, wypożyczalni wózków spacerowych, lokalizacji pokojów dla rodziców z dzieckiem oraz dostępnych w centrum bankomatach. Nowością jest także Tabela Rabatów informująca o aktualnych promocjach w sklepach Pasażu oraz dostęp do aplikacji zintegrowanej z serwisem Facebook, która umożliwia pobranie kuponów rabatowych. Zmodyfikowane zostały takie elementy, jak newsletter czy interaktywny plan centrum wykonany w technologii HTML5, dzięki czemu jest on dostępny również na tych urządzeniach, które nie obsługują technologii flash.

Istotne zmiany pojawiły się na stronie głównej. Poniżej menu prezentowane są najbliższe wydarzenia w centrum oraz nowości i promocje oferowane przez najemców. W tym celu zastosowano układ tablicy bez paginacji, dobrze znany użytkownikom popularnych serwisów społecznościowych. Przy każdym wpisie użytkownik ma możliwość zapoznania się z jego szczegółami oraz przejrzenia kolejnych notek w danym dziale. Na głównej stronie udostępniono również najważniejsze informacje dla klientów Pasażu: godziny otwarcia centrum, interaktywny plan, wskazówki dla zmotoryzowanych czy dane o lokalizacji wraz z odnośnikiem do serwisu jakdojade.pl.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowano też przy wprowadzaniu zmian na stronie przeznaczonej dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. - Dla serwisu osobno stworzona została nowa wersja mobilna, jest on więc zoptymalizowany pod kątem użyteczności na małych ekranach. Zawiera podstawowe, wyselekcjonowane informacje, najbardziej przydatne osobie, która wchodzi na stronę z urządzenia mobilnego. Dzięki temu jest lekka i ładuje się znacznie szybciej niż pełna strona - zapewnia Łukasz Wołek z agencji Eura 7.

Nowa wersja strony dostępna jest dla użytkowników od początku lipca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA