PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pasaż Grunwaldzki z nową stroną internetową

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lip 2013 13:14

Pasaż Grunwaldzki z nową stroną internetową

Nowoczesny layout, większa funkcjonalność i przejrzystość - to główne efekty zmian wprowadzonych na stronie internetowej wrocławskiego centrum handlowo-rozrywkowego Pasaż Grunwaldzki. Nowa odsłona witryny wystartowała wraz z początkiem lipca.

REKLAMA

- Zmiany na stronie internetowej Pasażu Grunwaldzkiego miały na celu przede wszystkim odświeżenie i lepsze dopasowanie witryny do potrzeb klientów. - Zależało nam na zwiększeniu przejrzystości i ułatwieniu nawigacji tak, aby serwis był prosty w obsłudze oraz maksymalnie przyjazny użytkownikowi. Sprawdziliśmy również, które elementy są najbardziej interesujące i przydatne dla osób odwiedzających stronę Pasażu i ułatwiliśmy dostęp do nich - mówi Agnieszka Lis, manager ds. marketingu CHR Pasaż Grunwaldzki.

Prace prowadzone przez agencję Eura7 objęły m.in. unowocześnienie szaty graficznej, zaprojektowanie bardziej klarownego i spójnego układu treści oraz wprowadzenie nowych funkcji. Przygotowano dodatkowy dział poświęcony udogodnieniom oferowanym klientom zawierający m.in. informacje o parkingu, stojakach rowerowych, wypożyczalni wózków spacerowych, lokalizacji pokojów dla rodziców z dzieckiem oraz dostępnych w centrum bankomatach. Nowością jest także Tabela Rabatów informująca o aktualnych promocjach w sklepach Pasażu oraz dostęp do aplikacji zintegrowanej z serwisem Facebook, która umożliwia pobranie kuponów rabatowych. Zmodyfikowane zostały takie elementy, jak newsletter czy interaktywny plan centrum wykonany w technologii HTML5, dzięki czemu jest on dostępny również na tych urządzeniach, które nie obsługują technologii flash.

Istotne zmiany pojawiły się na stronie głównej. Poniżej menu prezentowane są najbliższe wydarzenia w centrum oraz nowości i promocje oferowane przez najemców. W tym celu zastosowano układ tablicy bez paginacji, dobrze znany użytkownikom popularnych serwisów społecznościowych. Przy każdym wpisie użytkownik ma możliwość zapoznania się z jego szczegółami oraz przejrzenia kolejnych notek w danym dziale. Na głównej stronie udostępniono również najważniejsze informacje dla klientów Pasażu: godziny otwarcia centrum, interaktywny plan, wskazówki dla zmotoryzowanych czy dane o lokalizacji wraz z odnośnikiem do serwisu jakdojade.pl.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowano też przy wprowadzaniu zmian na stronie przeznaczonej dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. - Dla serwisu osobno stworzona została nowa wersja mobilna, jest on więc zoptymalizowany pod kątem użyteczności na małych ekranach. Zawiera podstawowe, wyselekcjonowane informacje, najbardziej przydatne osobie, która wchodzi na stronę z urządzenia mobilnego. Dzięki temu jest lekka i ładuje się znacznie szybciej niż pełna strona - zapewnia Łukasz Wołek z agencji Eura 7.

Nowa wersja strony dostępna jest dla użytkowników od początku lipca.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA